новини твого міста

Стебницька міська рада дала дозвіл на встановлення автономного опалення

- Влада ФОТО ВІДЕО 2172   0

Сьогодні відбулася 40-а сесія Стебницької міської ради 6-о скликання. Основний акцент сесійного засідання було поставлено на питанні "Про надання дозволів на встановлення автономного опалення в житлових будинках міста Стебника".

Крім депутатів, в залі зібралось багато стебничан, яких це питання вкрай цікавило.

Стебницька міська рада дала дозвіл на встановлення автономного опалення

Як не прикро, але усі нарікання сипалися на адресу керівника ДКП "Стебниктеплокомуненерго" Ореста Лабовки. Присутні в сесійній залі залі дорікали п. Лабовці, тим, що його дії створили у місті соціальну напругу. Мовляв, коли мешканці квартир, які подали міській раді Стебника письмові заяви про відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води, зверталися до "Стебниктеплокомуненерго" з питанням щодо отримання технічних умов для розробки проекту, то стикалися на недвозначні відмови від директора.

Самого п. Лабовки в цей день на сесії не було. Тож з приводу вищезгаданого питання доповідав керівник КП "Трускавецьтепло" Руслан Крамар, який ділився з присутніми своїм досвідом цій сфері.

Депутат Стебницької міської ради Наталія Беднарчик запропонувала внести її кандидатуру в склад постійно-діючої комісії виконкому ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення, мотивуючи це тим, що вона вже має певний досвід та напрацювання з цього питання.

На пропозицію громадськості Стебника, до складу комісії було введено Галину Щербань.

До складу комісії було введено також заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та будівництва Петра Веклюка, спеціаліста з питань будівництва Василя Петруняка. Членами комісії також будуть директор ДКП "Стебниктеплокомуненерго" Орест Лабовка, директор КП "Стебниккомунсервіс" Ігор Гуль, директор КП "Дрогобичводоканал" Роман Шагала, головний державний санітарний лікар міста Дрогобича Ігор Майкут, юристконсульт, начальник містобудування та архітектури Олег Чорний та ін.

Стебницька міська рада дала дозвіл на встановлення автономного опалення

Коли невдоволення присутніх в залі стихло, заступник міського голови Стебника Петро Веклюк зачитав присутнім проект рішення Стебницької міської ради:

Враховуючи численні звернення мешканців багатоквартирних будинків міста, беручи до уваги пропозиції комісії, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, - йшлося у виступі п. Веклюка, - міська рада вирішила:

1. Розробити оптимізовану схему перспективного розвитку децентралізації системи опалення багатоквартирних будинків у м. Стебнику.

2. Затвердити “Порядок відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання при відмові споживачів від централізованого теплопостачання”, передбачивши надання дозволів на встановлення індивідуального опалення при умові відключення мешканців житлового будинку, цілого під'їзду, окремих стояків протягом одного міжопалювального періоду.

3. Затвердити постійно-діючу міжвідомчу комісію виконкому Стебницької міської ради з розгляду питань пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води та затвердити склад комісії.

4. затвердити “Положення про роботу постійно-діючої міжвідомчої комісії Стебницької міської ради з розгляду питань пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води.

Депутати одностайно підтримали це рішення.

Петро Веклюк зазначив, що владою міста робиться все можливе, аби надати людям можливість встановити індивідуальне опалення.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =