новини твого міста

Стебницьких "депутатів-прогульників" хочуть люструвати Рухом "Чесно"

- Влада ФОТО 1344   0

Сьогодні продовжила свою роботу 40-а сесія шостого скликання другого пленарного засідання Стебницької міської ради.

На 30-хвилинній традиційній “розминці” першим слово взяв депутат Роман Броницький, який наголосив на тому, що звертатиметься до Руху “Чесно у Дрогобичі” з приводу частого невідвідування окремими депутатами сесійних засідань. Мовляв, нехай “чесноківці” роблять депутатам люстрацію з цього приводу.

Стебницьких "депутатів-прогульників" хочуть люструвати Рухом "Чесно"

Депутат Анастасія Галяк наголосила на тому, що на вул. Мельника, 12 слід би вже давно засипати калабаню. На що міський голова відповів: "Коли надійдуть державні кошти - одразу ж засиплемо".

Основну увагу сесійного засідання було приділено розгляду блоку земельних питань. Йшлося про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про затвердження проектів землеустрою та зміни цільового призначення, про встановлення договорів оренди про затвердження проектів землеустрою та зміни цільового призначення, тощо.

Питання про внесення змін до складу ліквідаційної комісії КП МВУЖКГ. Йшлося про зміну голови ліквідаційної комісії цього підприємства Олега Чорного на Стефанію Проць. П. Стефанія, як зауважили секретар ради Роман Івасівка та міський голова Василь Пецюх, колись працювала на підприємстві і знає стан справ. А п. Олег є держслужбовцем і згідно чинного законодавства не може бути керівником вищезгаданої комісії . За дане рішення проголосувало 19 народних обранців з 21 присутніх.

Стебницьких "депутатів-прогульників" хочуть люструвати Рухом "Чесно"

Згодом оголосили питання щодо надання в оренду автомобіля “ЗІЛ-230” дочірньому підприємству “Стебниккомунсервіс”, що знаходився у віданні комунальної сфери і встановити орендну плату цьому підприємству в розмірі 1 грн. в рік. За дане питання також віддало голос 19 депутатів.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?