новини твого міста

Дрогобицька міська рада виділила Стебнику кошти на ремонт вул. В. Великого

- Влада 1894   0

Основним із акцентів порядку денного 51-ї сесії Дрогобицької міської ради було поставлено на те, аби доцільно використати кошти міського бюджету на ремонт доріг.

Як повідомив під час свого виступу депутат Дрогобицької міської ради Роман Пукало, у серпні 2014-го року в місті Стебник відбудеться відкриття новозбудованого Храму Господнього.

"19 серпня, на честь церковного християнського празника Спаса Господнього у Стебнику на вул. Володимира Великого відбудеться посвячення Собору Успення Пресвятої Богородиці. На посвяті буде присутній Блаженнійший Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук. Патріарх проходитиме храмовою процесією по вул. В. Великого, дорожнє полотно якої перебуває в край незадовільному стані. А парафіянам міста так хочеться, аби в цей величний день дорога була відремонтована", – виголосив він на сесії.

Роман Пукало подав пропозицію внести до порядку денного питання про те, аби із субвенцій державного бюджету на капітальний ремонт дороги, згідно з рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 14.03.2014 року № 1291, було погоджено виділити 220,4 тис. грн. на капітальний ремонт вул. В. Великого в місті Стебник (на ділянці від перехрестя з вул. М. Грушевського – до перехрестя з вул. В. Винниченка).

Окрім Романа Пукала, до прохання щодо виділення коштів на капітальний ремонт дороги долучилися ще 4 депутата Дрогобицької міської ради від Стебника: Віктор Тюска, Ігор Ямелинець, Володимир Возняк та Осип Буга.

Депутати від Дрогобича підтримали своїх колег-стебничан – за дане питання проголосувало більше 30 народних обранців.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =