новини твого міста

"Стебниккомунсервіс" проводить підготовку до осінньо-зимового періоду

- Господарство 1241   1

Як відомо з українського прислів'я – сани потрібно готувати ще з літа. Відповідно, готуватися до зими потрібно вже сьогодні. Саме такого принципу дотримується керівник ДП "Стебниккомунсервіс" Ігор Гуль.

За повідомленням п. Ігоря, у місті калійників йде підготовка до осінньо-зимового періоду. І хоча недофінансування з боку держави відчутно «вдарило» по комунальній сфері, місцевою владою все ж заплановано капітальний ремонт восьми будинків, які перебувають у відомстві ДП «Стебниккомунсервіс». Першочергово потребують ремонту в цих будівлях водопровідна система та центральне опалення.

"На сьогоднішній день нам просто необхідно зробити ремонт покрівель у будинках, що знаходяться на Бандери, 3, на Симоненка 21-24, на Грушевського, 1. У зв’язку з відсутністю фінансування, ці ремонти ми змушені будемо проводити за кошти підприємства.

Аби сяк-так впоратися з цією складною ситуацією – цьогоріч пропонуємо мешканцям будинків новий вид співпраці (найбільш оптимальний та приємливий для нас та для стебничан): наше підприємство запропонувало жителям будинків, що є у нас на балансі, згідно спільної домовленості, за рахунок квартплати та комунальних послуг, придбати матеріали. Більшість мешканців визнали таку пропозицію економічно вигідною для обох сторін, і дали свою згоду щодо придбання матеріалів.

Тож попереду у нас багато роботи – на цей рік підприємством запланована часткова заміна системи водопроводу, каналізації та центрального опалення у підвалах будинків на Симоненка 21, 23, 25 та Куліша, 9" – прокоментував ситуацію п. Ігор.

Також Ігор Гуль зазначив, що у Стебнику проводиться ремонт автомобільної техніки, яку задіюють у вивезенні твердих побутових відходів.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Знаючі - 10 липня 2014 12:52
Якби дрогобицькі аферисти-комунальщики, такі, як янів і янко лепкий у дрогобичі, так вміли працювіати, як Ігор Гуль, то господарка в Дрогобичі не була б збитковою, а то ті керівники-нічтожні випрошують у міської ради, як останні бомжі, гроші на утримання працівників комунального господарства. А де їх робота? Не чути й не видно? Хіба гроші відмивати вміють...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?