новини твого міста

Загиблого Ігоря Бориса поховають на "Алеї Слави" в Дрогобичі, Мар'яна Дишеля в Стебнику. Оновлено

- Надзвичайні події 1888   0

Сьогоднішня понеділкова нарада у Дрогобицькій Ратуші розпочалась хвилиною мовчання. Дрогобич, Стебник, та й уся Вкраїна, скорботно схиляє голову, оплакуючи втрату дрогобичанина Ігоря Бориса (1983 р.н.) та стебничанина Мар’яна Дишеля (1970 р.н.), які полягли під Зеленопіллям Луганської області під час антитерористичної операції.

Як відзначив в.о. міського голови Дрогобицької міської ради Роман Курчик, тіла вбитих захисників вітчизни привезуть до Дрогобича наприкінці тижня. Родичі загиблих поїхали на впізнання тіл.

За попередньою домовленістю з родинами Героїв, було вирішено поховати наших краян на місцевому кладовищі, що розміщене на вул. 22 Січня – на Полі Скорботи, де знаходиться Алея Слави. З усіма почестями.

Небайдужі краяни долучилися до збору коштів, аби фінансово допомогти родинам загиблих воїнів, що полягли за Волю України.

Нагадаємо, що за попереднім повідомленням Міноборони, загиблих було значно більше, аніж 19 чоловік, про це кажуть й українські військові. Про смерть наших краян є офіційне підтвердження військкомату.

Як стало відомо редакції СВ, сім'я Мар'яна Дишеля вирішила все-таки хоронити загиблого героя в Стебнику, поближче до дому.

Оновлено 17.07.2014

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?