новини твого міста

Шологон хоче знову відсудити в стебницької громади гроші

- Влада 1775   0

Колишній заступник міського голови Стебника Лілія Шологон, яка була звільнена із посади ще попереднім головою Романом Калапачем, наполегливо добивається від міської ради виплати компенсації за її звільнення.

Раніше пані Шологон вже отримала за судовим рішенням більше 53 тис. грн. Тепер вона хоче відсудити додаткову суму, яка перевищує вже виплачену, хоча відповідні статті законодавчих актів чітко вказують на безпідставність таких вимог.

В понеділок у Львівському апеляційному адміністративному суді відбулось засідання на якому суддя Довга О.І. винесла рішення на користь Лілії Шологон. Суд зобов'язав міську раду виплатити "потерпілій" додатково 45 тис. грн.

Але ж це гроші громади міста Стебника, які могли б піти на ремонт доріг, вуличного освітлення чи на благоустрій. Виходить, що "потерпіла" в цей скрутний для країни час хоче збагатитись за рахунок коштів стебницької громади.

Цікаво, чи передасть пані Шологон хоча б половину коштів для лікування бійців, які зазнали каліцтв під час АТО? До цього часу вона обіцяла частину вже отриманих раніше коштів передати на сиротинець, хоча цього так і не зробила...

Варто зазначити, що суддя Довга вже не вперше розглядає "стебницькі справи". Так, свого часу представниця Феміди позбавила громаду м. Стебник меблевого магазину. Тоді бюджет міста зазнав збитків в розмірі близько 4 млн. грн.

Як повідомили у міськвиконкомі Стебника, міська рада подасть касаційну скаргу у Вищий адміністративний суд на таке абсурдне рішення. Також в мерії зазначили, що відправлять звернення щодо дій судді Довгої в люстраційний комітет, головою якого є Єгор Соболєв.

Віктор Грушевський, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -