новини твого міста

Правоохоронці зі Стебника мешкають на Марсі - Віктор Попов

- Влада ФОТО ВІДЕО 2079   0

Нещодавно під час прес-конференції у стінах Ратуші Дрогобицької міської ради військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного військового комісаріату підполковник Віктор Попов наголосив на тому, що правоохоронні органи Дрогобича та Стебника слід обов'язково долучити до співпраці з військкоматом. Бо, за словами Віктора Попова, міліція хоч і працює, але якось зовсім в’яло. Її роботи не чути й не видно.

Правоохоронці зі Стебника мешкають на Марсі - Віктор Попов

Особливо, як відзначив у своєму виступі п. Віктор, це стосується того випадку, коли керівники приватних організацій намагаються бронювати своїх працівників, аби "відмазати" їх від військових зобов’язань. А це суворо заборонено під час мобілізації. Шкода, що міліція закриває на таке порушення закону очі.

Державна влада усю відповідальність за такого роду проблем скинула на плечі місцевого самоврядування: і за формування структурних підрозділів, і за збір коштів на потреби армійців, і за прояви чеченських диверсантів, які мали завдання дестабілізувати ситуацію на Західній Україні. І ні Дрогобич, ні Стебник не є винятками в даній ситуації.

Правоохоронці зі Стебника мешкають на Марсі - Віктор Попов

"Згідно інформації, якою я володію, невідомі особи (а це дві літні жінки разом з міліціонером у формі) ходили по Стебнику й розносили стебни чанам повістки. Хто їх на це уповноважував, - не знаю? Ми – точно ні!" – резюмував військовий комісар.

Прикметно, що повістки вручали тим, хто вже помер, або, хто неспроможний йти до війська. Чия це вказівка – невідомо?. Хто за тим стоїть – міліція як завжди не знає?

Правоохоронці зі Стебника мешкають на Марсі - Віктор Попов

"У мене складається враження, що правоохоронці зі Стебника мешкають на Марсі. Ніколи нічого не знають, що у місті відбувається. І завжди на почуте роблять круглі очі!" – відзначив Попов, з чим погодились і присутні в залі засідань.

Відео з прес-конференції:

Фото та відео автора.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -