новини твого міста

"Стебниктеплокомуненерго" намагається заблокувати видачу дозволів на встановлення автономного опалення

- Господарство 1673   8

У п'ятницю 25 липня у будівлі Стебницької міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань надання дозволів на встановлення індивідуального опалення.

Проте, працівник "Стебниктеплокомуненерго" Богдан Стечкевич намагається заблокувати діяльність вищезгаданої комісії, подавши "приватний" позов у Дрогобицький міськрайонний суд з вимогою визнати незаконним рішення міської ради Стебника.

Міський очільник Василь Пецюх різко засудив дії пана Стечкевича, назвавши їх діями, спрямованими проти інтересів стебницької громади.

Перше судове слухання у цій справі призначено на 4-те серпня.

Як відомо, 3 червня на 40-ій сесії міська рада дала дозвіл на встановлення автономного опалення.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (8)
JOHN SILVER - 30 липня 2014 12:27
Та сиди діду на пенсії , що тобі ще треба? Маєш свою хати , ось займайся там опаленням , якщо не хочеш або не вмієш зробити перерахунок по тиску на опалення будинків.
4ілавєк - 31 липня 2014 23:49
Переживают бідаки за роботов.... але то ще не довго, болєк вже набрав, вже го розпирае.
громада вскипіла!!! не так від тарифів -а як від лицемірства "СТЕБНИЦЬКОЇ МОНОПОЛІЇ" в лиці панів Стачкевича-ЛАБОВКІВ & родини. судяться, БО "міська рада" ЇМ не указ!!!
пи. си. НАВІЩО "байгарам" ТЕПЛО У хижі- ЦЕ Ж БО НЕЗАКОННО....
Vova - 1 серпня 2014 13:01
Шановні Стебничани , Судячи з коментарів вельми шановних мешканців м.Стебник зразу видно хто є хто ...Не хочу ображати когось , але Вам і Нам до Європи дуже далеко...Почніть з себе...Щодо автономного опалення то якась кучка людей мутить воду , яку ж ви і п"єте...
Повірте з цього нічого не вийде ( просто з тепломережі міста зроблять другий наш ЖЕК., який в боргах по вуха ... Зрозумійте це вигідно кільком чоловікам а страдати буде місто ...Подумайте ...) ще будуть просити щоб підключили до централізованого опалення...
Прошу вибачення як що когось образив ...Відкрийте очі і подумайте ..В медалі є дві сторони ....
Думайте про завтрашній день а не про сьогоднішній....
XXX - 3 серпня 2014 22:25
Так-так...думайтей про завтрашній день...в мене автономне опалення вже декілька років.Мінусів НЕМАЄ!!!Гаряча вода цілодобово, опалення можна включити/виключити коли заманеться.Зимою вдень ми постійно відключаємо.Зимою за газ виходить платити до 200 грн (4 кімнатна квартира).Це гаряча вода, опалення, газова плита.Раз в рік платимо за обслуговування котла.А мінуси - пан Лабовка хоче гроші за тепло яке йде по транзитній трубі.
4ілавєк - 3 серпня 2014 23:49
Вкрути свій шуруп у домовину "Стебниктеплокомуненерго" !!!
Приїдь та підтримай АТО(Ав Тономне Опалення) на судовому засіданні , яке відбудться 04,08,2014р. по вул.Л.Українки. 23, о 14:00.
vova - 4 серпня 2014 12:14
Для ХХХ Я дуже радий за те що Ви мало платите ....Я теж мало плачу ..Але Ви кажете що вдень виключаєте бо вдень грієтесь за рахунок сусідів ..Купіть собі хату і побачите ...Далі з Вами нема про що говорити ... Рівень не той...
Сусіди допетрають що ви грієтесь за їхні кошти і побачите великий БУМ...
Ірина - 4 серпня 2014 13:28
Vova, в мене є автономне а в свекрухи центалізоване.Я взимку можу і провітрити кімнатуі ходити в квартирі просто у футболці.При чому, у мене дерев яні вікна і не подвійні двері.У свекрухи все пластикове і подвійні двері ще й з коридорчиком.Вона платить майже 600 грн. за опалення і при тому у неї батареї гріють тільки тоді, коли до них руку прикласти.тобто, не печуть а гріють як горнятко теплого чаю.Вона завжди ходить в двох светрах і тапочках теплих.Я думала, від старості- так ні.посиділа в светрі в неї в гостях- і пішла по шубу, настільки неприємно сидіти.Провітрювати вона взагалі не резикує-чим тоді нагріє.Вона платить 600 грн за холод і крім того включає калорифер наніч, бо реально холодно спати.Які там недоліки??? а весною,коли буває вже гарячо, в неї жара, а виключити неможливо.От і платить за те, що їй непотрібно.Найгірше осінню, коли ще не включили, холод-жуть, духовка включена цілодобово, голова болить, за газ платиться і то дорого.одним словом, жуть.Недумаю, що хтось захоче до такого повернутися.Ну, хіба що, пацифісти, яким шкода розваленого теплокомуненерго.))
vova - 4 серпня 2014 17:07
Ірина... Я розумію ..Це проблема..зимою мерзнути і платити нізащо..
Але цепроблема Ваша ...Тобто будинка (ОСББ або ЖЕКа)наскільки мені відомо тепло подається до будинку , а що там робиться ,чи забиті батареї чи хтось завузив діаметр труби чи ще якась проблема це вже треба вирішувати мешканцям разом з ОСББ або ЖЕКом...Або створювати комісію і писати акт що в квартирі менше 18 градусів тепла і Цей акт надати з підписами представників комісії в тепломережу ...Повірте якщо температура нишче 18 градусів вам нарахування за тепло не буде ...Такий закон в нашій державі ...Тут нічого непоробим Незнання закону не знімає з відповідальності ..Ще ..не треб а ходити говорити жалітись треба писати листи в письмовій формі , реєструвати і копії тримати в себе ..Як що це не поможе ..є прокуратура і коли туди написпти і надати копії цих листів то побачите як всі забігають ..І ще знаю що колеги говорили , коли прийти в тепломережу і попросити щоб помогли ,тепломережа невідказує ..Так що у вашої свекрухи є чим занятись...Удачі...
Ірина...Ще одно наскільки мені відомо в будинках прикручують стояки , тобто всі спеціалісти і лізуть керувати (РОзпреділяти ) тепло стояками і врезультаті є картина що деколи мерзне ваша свекруха а деколи в неі сильно тепло ..Тут труба розібратись і поставити точки над і...Якщо не секрет яка адреса свекрухи..
В мене колега сльсарем там працює я його спитаю..
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?