новини твого міста

У Стебнику відбулась чергова 42-а сесія міської ради

- Влада ФОТО ВІДЕО 1774   0

Вчора у місті калійників відбулася 42-а сесія Стебницької міської ради. У сесійній залі через потік люду ніде було яблуку впасти. Схвильовані стебничани хотіли знати: який стан справ з видачею дозволів на встановлення індивідуального опалення?

Тож не дивно, що першим питанням порядку денного було питання щодо перспективного розвитку системи теплопостачання міста Стебника з децентралізації системи опалення багатоквартирних будинків.

У Стебнику відбулась чергова 42-а сесія міської ради

Підлила "олії у вогнище" ситуація з листівками, які паплюжили міську владу та власника ПП "Сапсан" Романа Уневича. Хтось з невідомих, які хотіли дестабілізувати вже напрацьовану депутатським корпусом схему щодо встановлення індивідуального опалення у Стебнику, добряче попрацював над своєю витівкою.

У Стебнику відбулась чергова 42-а сесія міської ради

Тільки от безграмотні виявилися ті "людиська" (в тексті багато русизмів та граматичних помилок)! А листівками було обклеєне все місто, навіть контейнери для сміття. Неважко здогадатися, що за такими недолугими витівками стоять ті, хто подавав позов до суду "Про відміну рішення сесії щодо надання дозволів на встановлення індивідуального опалення".

Ті, що хочуть постійно й надалі вставляти палиці в колеса людям, які допомагають мешканцям Стебника в отриманні вищезгаданого дозволу.

У передніх лавах людського потоку було видно й самого Романа Уневича, який також прийшов на сесію.

У Стебнику відбулась чергова 42-а сесія міської ради 

І привів з собою колегу з містечка Сколе

Дуже мені не сподобалася нездорова ситуація: коли під час сесійного ажіотажу до слова просилася стебничанка, Роман Уневич тримав її за руки і з незрозумімілих причин не пускав до трибуни. Стебничанка таки взяла слово, але її виступ був перерваний вигуками: "Йди геть, що ви її слухаєте! Це – людина Лабовки".

Мені, сторонній людині, яка мовчки спостерігала за колізіями та перипетіями у сесійній залі, стало неприємно за такий вчинок з боку п. Уневича. Що ж виходить, панове – вертаємося назад у совок? Виходить, що гість зі Сколе, якого запросив Роман Уневич на сесію, має право виступити, а стебничанка, яка хотіла поділитися з владою наболілим – ні! Хіба вони не є рівноправними та не заслуговують на те, аби до них громада прислухалася?

Свою думку висловив і Роман Уневич, але вона суттєво нічим не відрізнялася від виступу його колеги з містечка Сколе.

До присутніх у залі звернувся заступник міського голови Петро Веклюк. Він повідомив, що особисто разом з адвокатом Тарасом Остап'юком їздив на судове засідання, аби в результаті розгляду справи суд відхилив клопотання позивачів щодо призупинення рішення сесії

З невідомих причин своїх "п'ять" копійок на сесії, треба, чи не треба, постійно вставляв депутат-свободівець Роман Юзефович, який не був присутній на попередньому сесійному засіданні і своїми репліками тільки відволікав присутніх від конструктивної розмови. Згодом його втихомирили самі ж колеги-депутати.

Врешті-решт, з горем навпіл, крикунів в залі вдалося втихомирити і тоді було зачитано Рішення Стебницької міської ради "Про затвердження оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання міста Стебника з децентралізації опалення багатоквартирних будинків та внесення змін в рішення сесії Стебницької міської ради від 03.06.2014 р. №563".

Враховуючи численні звернення мешканців багатоквартирних будинків міста, беручи до уваги пропозиції комісії, міська рада вирішила:

1. Затвердити оптимізовану схему перспективного розвитку системи теплопостачання м. Стебника з децентралізацією системи опалення багатоквартирних будинків.

2. Внести зміни в додаток №1 до рішення сесії Стебницької міської ради від 03 червня 2014 р. № 563, а саме: в склад постійно-діючої міжвідомчої комісії з виконкому Стебницької міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води , ввести посаду заступника містобудування та архітеркури, головного архітектора м. Стебника.

3. Внести зміни в п. 2 додатку №2 до рішення сесії Стебницької міської ради від 03 червня 2014 р. №563 та викласти в наступній редакції:

- Комісія приймає від власників (наймачів) будинків,підї'здів, стояків, письмові заяви про відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води.

- До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку, підї'зду, стояка пов'язаних із відключенням від централізованого опалення та встановленням індивідуального опалення.

4. Внести зміни в додаток №3 до рішення сесії Стебницької міської ради від 03 червня 2014 р. № 563 та викласти його в новій редакції (додаток №1).

5. Виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та будівництва Веклюка П. З.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з житлових питань, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв'язку (голова комісії депутат Богдан Асафат).

А загалом, на сесійному засіданні було заслухано ряд питань земельних, соціальних, питання щодо внесення зміни у структуру та штатний розпис виконавчого органу Стебницької міської ради, а саме: ліквідації посади спеціаліста першої категорії по будівництву та, натомість, введення посади спеціаліста першої категорії з питань будівництва та житлово-комунального господарства.

У Стебнику відбулась чергова 42-а сесія міської ради

Тільки чомусь з незрозумілих на те причин, депутати не підтримали останнього питання. Мабуть, їм видніше: кого потрібно бачити в штаті виконавчого органу міської ради Стебника, а кого – ні.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -