новини твого міста

У Стебницькій мерії відбулась оперативна нарада

- Влада 982   1

Як повідомив на понеділковій нараді Стебницький міський голова Василь Пецюх, завершено капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Володимира Великого та продовжується капремонт відрізку по вул. Дрогобицькій.

Планується, як поінформував Василь Федорович, також здійснити ремонт вул. Трускавецької та Мекелити.

У зв'язку з тим, що ситуація у місті калійників дуже складна (понад 70 стебничан поповнили лави бійців, які захищають нашу землю від північного агресора); День міста Стебника пройшов доволі скромно.

Нічому дуже веселитися! Промовив до присутніх мер Стебника. - В зоні АТО гинуть українські воїни. Молоді, вольові: цвіт нації!

Міський очільник провів окрему нараду з головами ОСББ. Вони доповіли Василю Федоровичу про те, що кожна людина, яка бажає відключитися від централізованого опалення, для погодження з певними інстанціями, отримує на руки акт про відключення квартири (нежитлового приміщення, секції, під'їзду) від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП. Акт складається представником балансоутримувача (голови ОСББ).

- Про те, як на дану ситуацію реагуватимуть представники тепломережі буде зрозуміло вже завтра, 2 вересня. Адже дане питання порушуватиметься на засіданні виконкому Стебницької міської ради.

Саме на виконкомі комісія, яка видала дозволи більш, як 30- м мешканцям Стебника на встановлення індивідуального опалення, скаже свою остаточну думку щодо затвердження технічних умов та затвердження тарифів на індивідуальне опалення.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Стебничанин - 2 вересня 2014 22:20
Це щось нове - "тарифи на індивідуальне опалення". Є загальноукраїнські (державні) тарифи на воду, електроенергію, газ і + пропонується Нацкомпослугами внесення змін до закону "Про теплопостачання" та "Про житлово-комунальні послуги", а також до кодексу України "Про адміністративні правопорушення" щодо порядоку переходу на індивідуальне опалення та ввести штрафи для тих, хто самовільно відключився від теплових мереж. А "тарифи на індивідуальне опалення" - хрень місцевого розливу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =