Місцеві футболісти декласували суперника з Нагуєвич

- Спорт 736   0

31 серпня відбувся 19-й тур прем'єр ліги Дрогобиччини з футболу.

У його рамках ФК "Стебник" провів гру на виїзді проти команди "Каменяр" з Нагуєвич.

Початок гри для футболістів з міста калійників виявився не простим: пропустили першими. Рахунок 1:0 на користь господарів зберігався десь до 30-ї хвилини. Проте гості проявили характер , спочатку відквитавши м'яч, а до кінця 1-го тайму вже вели у рахунку.

На початку 2-го тайму "Каменяр" намагався переламати хід поєдинку, реалізувавши гольовий момент.

На полі була безкомпромісна боротьба: ніхто не хотів поступатись. Але стебницький колектив продемонстрував справжню майстерність і волю до перемоги, перегравши суперника з рахунком 5:3.

Юнацькому складу ФК "Стебник" через санкції, накладені на їх суперника з Нагуєвич, зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0.