новини твого міста

Відбулось засідання Стебницького виконкому, на якому погоджено тариф за від'єднання від ЦО

- Влада 1409   0

Вчора, 2 вересня, у Стебнику відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Стебницької міської ради.

Єдиним питанням порядку денного представників виконкому Стебницької міської ради було присвячене затвердженню одноразового тарифу на виготовлення технічних умов на відключення опалювальних приладів від системи централізованого опалення та для встановлення індивідуального опалення.

Оскільки ДП "Стебниккомунсервіс" є однією з найперших інстанцій щодо погодження умов для встановлення індивідуального опалення, до слова було запрошено керівника підприємства Ігоря Гуля.

-Послуга щодо виготовлення та видачі технічних умов на встановлення індивідуального опалення нашим підприємством є обов'язковою. Вона входить в пакет т. зв. дозвільних документів на відключення від системи централізованого опалення та встановлення опалення індивідуального. Бланк щодо видачі технічних умов на відключення опалювальних приладів від системи централізованого опалення та для встановлення індивідуального опалення є стандартним. Надаючи одноразову послугу, яку надаватиме стебничанам ДП "Стебниккомунсервіс", ми керуємося, згідно наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунальних послуг України №4 від 22. 11. 2005-о року "Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж ц. о. та постачання гарячої води при відмові споживачів від центрального теплопостачання". - Доповів присутнім Ігор Гуль.

І відзначив, що вищезгаданий документ зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 9 грудня 2005-о року за № 1478/11758; вимог діючих державних будівельних та санітарних норм і правил.

Сума одноразової послуги щодо виготовлення та видачі технічних умов "Про затвердження порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від центрального теплопостачання" складатиме 118 грн., 49 коп.

Вищезгаданий тариф було затверджено та погоджено Стебницьким виконкомом.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?