новини твого міста

"Стебниктеплокомуненерго" зволікає з видачею документів для встановлення "автономки"

- Господарство 1346   1

Дісталося на "горіхи" на сьогоднішній оперативній нараді керівного апарату Стебницької міської ради керівникові ДКП "Стебниктеплокомуненерго" Оресту Лабовці.

Як стверджують доведені до відчаю зволіканням стебницьких "комуненергівців" щодо прийняття документів стебничан на встановлення індивідуального опалення голови ОСББ, мешканці Стебника скоро виселять дуже премудрих працівників ДКП "Стебниктеплокомуненерго" з приміщення дитячого садочка. Адже за словами голів ОСББ, "комуненергівці" зайняли це приміщення незаконно.

Каменем спотикання стебничан та "теплокомунальників" стало питання, пов'язане з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення.

Створеною за ініціативи Стебницької міської ради комісією було розглянуто питання розроблення оптимальної програми з децентралізації системи опалення для багатоквартирних житлових будинків міста Стебника. Рішення комісії, згідно чинного законодавства, оформилося належним протоколом і було затверджено Стебницькою міською радою. Та, як виявилося згодом, працівники ДКП "Стебниктеплокомуненерго" всіляко намагаються зволікати у цій справі, не приймаючи в людей документи щодо встановлення індивідуального опалення, нехтуючи відповідним рішенням та клопіткою роботою комісії.

Викликало обурення громадських активістів й те, що п. Лабовка вимагає від людей скласти угоду щодо надання послуг централізованого теплопостачання за рахунок тепловіддачі транзитних стояків та опалення місць загального користування в квартирах з індивідуальним опаленням. Про це сьогодні обурені стебничани відверто заявили інженеру ДКП "Стебниктеплокомуненерго".

– За що ви хочете брати з нас гроші?! – Кричали в обличчя інженерові ДКП "Стебниктеплокомуненерго" присутні в залі стебничани. – Ваше підприємство є звичайним виконавцем послуг! Від вас нічого не залежить. Ті, хто відключений від загального стояка централізованого опалення не повинен вашій організації нічого платити. Інші ж споживачі теплової енергії платитимуть вам гроші згідно лічильника.

Аби зняти соціальну напругу в залі – мер Стебника Василь Пецюх дав негайне доручення ДКП "Стебниктеплокомуненерго": аби протягом 3-х днів негайно відкликати з відпустки Ореста Лабовку і врегулювати це питання мирним шляхом.

Ще одним наболілим питанням сьогоднішньої оперативної наради Стебницької міської ради було питання щодо засмічення непорядними мешканцями міста негабаритними побутовими відходами.

Як повідомив керівник КП "Стебниккомунсервіс" Ігор Гуль, коли він звернув увагу недобросовісним стебничанам, які викидали зі своїх машин зламані ліжка, унітази, старі матраци, тощо, - його послали "трьохповерховим" матом!

– Такі неприємні ситуації відбуваються через те, що у квитанціях абонентів, котрі сплачують гроші за вивіз сміття, не передбачено пункту за вивіз сміття негабаритного. А лише за вивіз твердих побутових відходів. – Прокоментував ситуацію міський голова Василь Пецюх.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Лабовка - 18 вересня 2014 23:09
Бракує "компетентних" коментарів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?