новини твого міста

Біржа праці заохочує безробітних до самозайнятості

- Суспільство ФОТО 1384   0

У зв`язку з відзначенням в Україні в першу неділю вересня професійного свята – Дня підприємця у приміщенні Стебницького міського центру зайнятості відбувся круглий стіл за участю місцевих підприємців та осіб, котрі започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості. Було обговорено низку проблем, які доводиться долати тим, хто самотужки господарює, забезпечуючи роботою себе та інших.

Біржа праці заохочує безробітних до самозайнятості

Приватні підприємці розповіли про перші кроки у бізнесі, поділилися планами на майбутнє, дали слушні поради землякам щодо відкриття власної прави. Як зазначили, вони ніскільки не жалкують, що стали на рейки підприємництва, позаяк перед ними відкрилися набагато ширші можливості, виникло бажання постійно розвиватися й вдосконалюватися.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учасників заходу з можливостями служби зайнятості, що всіляко підтримує безробітних у бажанні реалізувати бізнес-ідеї, надаючи інформаційну та фінансову допомогу.

Цього року за допомогою Стебницького МЦЗ власну справу започаткували восьмеро мешканців міста. Натомість працедавців ознайомили з державними преференціями для підприємств, які створюють нові робочі місця і працевлаштовують на них безробітних. У цьому разі вони можуть отримати компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску.

Посадовці служби зайнятості також висловили глибоку вдячність працедавцям за активне сприяння реалізації державної політики зайнятості й ведення соціально відповідального бізнесу.

Вікторія Лишик, за даними Стебницького МЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?