Mobile |
новини твого міста

Стебничани "зрівняли" «Карпати»

- Спорт ФОТО 738   1

У неділю, 5-го жовтня відбувся черговий 24-й тур футбольного чемпіонату Дрогобицької прем'єр-ліги.

З поміж інших суперників, зустрічались "Карпати" (Доброгостів) та ФК "Стебник".

Клуб з Доброгостова на правах господаря, намагався заволодіти ігровою і територіальною перевагою, однак гості стримали стартовий натиск суперника і розпочали розхитувати його захист. Стебничани не змарнували гольові моменти і пішли на перерву за рахунку 3:0 на свою користь.

У 2-му таймі "Карпати" намагались переламати хід поєдинку, забивши 2 м'ячі, проте і ФК "Стебник" двічі зумів загнати шкіряну кулю у ворота суперника.

Підсумок матчу 5:2 на користь футбольного колективу з міста калійників.

Юнацький склад ФК "Стебник" поступився своїм ровесникам з Доброгостова з рахунком 0:1.

Фото - Ромусі Мотики

12-го жовтня Стебницька команда прийматиме ФК "Меденичі". Це передостанній тур і для обох складів ФК "Стебник" ці матчі матимуть принципове значення.