новини твого міста

Сесію Стебницької міської ради знову зірвано

- Влада 1151   3

Сьогодні повинна була відбутись чергова сесія Стебницької міської ради, проте через відсутність кворуму сесійне засідання перенесено на кінець наступного тижня. Низка важливих рішень, які мали розглянути депутати, залишилась без уваги.

Все це результат роботи активістів однієї з громадських організацій, які наполегливо чинять тиск на депутатський корпус та намагаються паралізувати роботу міської ради. Зрозуміло, що це робиться не з метою захисту громадських інтересів, а з корисних мотивів та "на камеру", з розрахунком на дострокові місцеві вибори.

Хіба ці "крикуни" не розуміють, що своїми деструктивними діями вони наносять шкоду інтересам стебницької громади. Звинувачуючи чинну владу у всіх бідах, вони не гребують нічим: "накручують" військовослужбовців перед сесійними засіданнями, розклеюють провокативні оголошення на під'їздах будинків, поширюють неправдиву інформацію серед жителів міста.

Їм варто зрозуміти, що своїм "дешевим піаром" вони не завоюють симпатії у виборців. Мешканці Стебника здатні "відрізнити зерно від полови" та вибиратимуть наступне керівництво міста не за пустопорожню балаканину, а за реальні справи.

Джерело: Лайф Інфо

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
Стебничанин - 16 жовтня 2014 07:12
Що за бла-бла-бла? Якщо даєте якусь інформацію, то давайте ІНФОРМАЦІЮ, а не що якісь "крикуни" якоїсь громад. організації своїми діями поширюють якусь неправдиву інформацію в місті. Своїм царапанням ви не відрізняєтесь від тих крикунів, а можливо і з ними працюєте , бо даїте провокативну інформацію.
Олег - 16 жовтня 2014 15:03
Так, це ж видно, що ті хто йдуть проти дійсної міської влади, не дбають про стебницьку громаду, а думають про товщину своїх кошильків. Ми маємо доброго мера на відміну від усіх попередніх. Я не кажу, що Пецюх ідеальний, але він багато чого робить для нашого міста.
admin - 17 жовтня 2014 00:18
Стебничанин, автор цієї новини не називав конретних прізвищ з етичних міркувань. Той хто ходить на сесії або переглядає відеозаписи засідань знає хто за цим всім стоїть.
Ми не займаємось провокаціями. Ними займаються ті, хто хоче паралізувати роботу Стебницької міської ради та в майбутньому посісти мерське крісло.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?