новини твого міста

Про те, як "працюють" правоохоронні органи в Стебнику

- Кримінал 3820   16

Так вже склалось в Стебнику, що жителі міста не дуже довіряють місцевим міліціонерам. Хтось ставав свідком неправомірних дій правоохоронців, когось дратує їхня бездіяльність. Були такі, що потрапляли у відділок самі, і "на власній шкурі відчували об`єктивність слідства".

Цього разу стебницька міліція знову відзначилась своєю непрофесійністю та нехтуванням законів України. Четверо місцевих правоохоронців з особливою жорстокістю побили людину. Ні за що. Не висуваючи ніяких звинувачень. Без заяви "постраждалої" на час затримання.

Жертвою міліціянтів став 49-річний працівник ДП «Стебникомунсервіс» Юськів Михайло.

За словами потерпілого, правоохоронці схопили його на вулиці та без пояснень потягли в кайданках у відділок. На його думку, причиною цього міг стати побутовий конфлікт, що виник між ним та його знайомою: посварившись через те, що "постраждала" забрала в нього електронну карту, він у відповідь відібрав в неї мобільний телефон, пояснивши, що поверне його як тільки вона віддасть забране.

Стебницькі правоохоронці, отримавши дзвінок від "постраждалої", не вважали за потрібне вияснити справжню причину конфлікту та вирішили відразу затримати "винуватця" і вибити від нього зізнання.

Як повідомив Михайло, міліціонери над ним просто знущались: в одному з кабінетів відділку його кинули на підлогу і почали бити ногами. Також били палками по п’ятах та головою об стіну. На кінець йому підсунули папірець, який він підписав, не витримавши катувань. Отримавши жадане, міліціонери відпустили його.

Після цього потерпілий був змушений звернутись у лікарню, де в нього виявили закритий перелом лівої лопатки, забій грудної клітки та обох п'яток.

Про те, як "працюють" правоохоронні органи в Стебнику

Зараз Михайло перебуває у важкому стані в дрогобицькій лікарні, що на вул. Павлова. Також потерпілий скерував відповідну заяву Дрогобицькому міжрайонному прокуророві щодо неправомірності дій міліціонерів.

Про те, як "працюють" правоохоронні органи в Стебнику

Про те, як "працюють" правоохоронні органи в Стебнику

Про те, як "працюють" правоохоронні органи в Стебнику

І ось це робиться в нашому місті... За що ж "стояв Майдан"? Як же ми будуємо європейську країну, коли такі кричущі злочини відбуваються після Революції Гідності?!!

В даний час кожен стебничанин повинен зайняти чітку позицію, тому що завтра це може статись з кожним: з вами, з вашим братом, чоловіком, сином… Не будьмо байдужими!

Віктор Грушевський, СВ

Від редакції:

Просимо всіх небайдужих допомогти потерпілому. Хто готовий допомогти фінансово, може передати гроші на лікування Михайла працівникам ЖЕКу.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (16)
Вова - 2 листопада 2014 17:01
Чому ж наш уряд не проводить реформ в МВС? Вже і спеціалістів з Грузії запросили а толку то ніякого. Вони шо другий майдан хочуть...
Олег - 3 листопада 2014 16:32
Закинути декілька коктейлів в ту мєнтярню і нехай горять всі разом. Стебницька міліція дуже обнагліла. Я також колись мав сутичку з п'яним стебницьким міліціонером. Якщо б це повторилося зараз, я б не пожалів його, а добряче б надавав йому. Нехай знають
Володимирівна - 4 листопада 2014 14:21
І де докази того що міліція така погана як пише автор цієї статті?? В стебницькій лікарні можна і десять довідок таких зробити і написати що людина перебуває в дуже важкому стані, в прокуратуру теж можна звернутись зі скаргою..... Де прямі докази того що наші правоохоронці таке вчинили??? А того потерпілого неодноразово дуже багато людей бачили у стані алкогольного сп'яніння....
стебничанин - 4 листопада 2014 19:08
а чого то ви володимирівно вступаєтесь так за міліціонерів. ви часом не там працюєте? прямі докази - це синяки на тілі людини і переломи. вам цього мало?
Володимирівна - 5 листопада 2014 15:58
Ви помиляєтесь я не в тій сфері працюю..... Синці на тілі це не докази неправомірної діяльності міліціонерів.... Так можна сказати що мене побили в міські раді, до прикладу, і піти купити в стебницькій лікарні довідку , потім написати скаргу в прокуратуру. І всі повірять цій історії??? Сумніваюсь, так як це міська рада... Люди просто не звикли вірити міліціі , а в багатьох сформувався просто стереотип ще з 90-х
Тому мужчині просто треба менше пити на мою думку
Юра - 5 листопада 2014 23:28
Брехня з обох сторін. Приховують як працівники міліції так і приховує потерпілий. Казки самі натуральні. Дістав ? Мабуть що так. За що ? Того ми вже не дізнаємось. Що це за телефон і скільки він коштував ? Які стосунки були між потерпілим і якоюсь жінкою, яка чомусь забрала його картку ? Чому забрала ??? Серед вас є хтось в кого б просто так забирали електронну картку ? Ні. В тої жінки видно у відділку ще й файні знайомі є. А в потерпілого вихід на власника сайту. Тільки от вже люди цікавились чій то сайт. Просто другий раз як дехто буде пістолетом махати, то вже так просто не відмажеться, бо ті кого ви обісрали будуть розмовляти зовсім по іншому. А з вас нікому не приходило в голову, з якими часто покидьками приходиться працювати ? ви далеко не все знаєте та й нащо вам того. назвіть мені людину яка порядно заробляє але весь час робить це чесно ? таких мало. в лікарні як виписуєшся, лікар висуває шуфляду. для тих хто не знає, цей жест означає "кинь касу поки шуфляда висунута". короче чого ви крайніх завжди робити одних і тих же ? подежурте хоч пару днів з ними і побачите що робота не мед. А в даній ситуації то є повна лож, триндьож і провокація.
Володимирівна - 6 листопада 2014 16:56
Юра, Ви повністю праві....
Олег - 7 листопада 2014 11:25
Так, робота й справді не легка. І про стереотипи я також згідний. Не можна вішати ярлик на всіх, однак я знаю особисто людей у яких є досвід "спілкування" з нашими п'яними міліціонерами, які впринципі мають захищати людей, забезпечувати порядок і вкінці кінців бути прикладом, та нажаль навпаки самі ж в не тверезому вигляді гуляють по місті і шукають собі пригод, дуже часто зловживають владою. І ще, Юрій, що це за погрози - "бо ті кого ви обісрали будуть розмовляти зовсім по іншому", може ви також один з них? Хотів би я щоб хтось із них спробував знахабніти у моїй присутності.
Юра - 7 листопада 2014 20:14
"по іншому" я мав на увазі, якщо буде в наступний раз подібна ситуація до попередньої - махання пістолетом. хоч мене там не було, але вже точно частково щось було і справу зам'яли. Я б не хотів, щоб хтось "спробував знахабніти в моїй присутності". Бо логіка у них інша. Сьогодні ми можемо бути друзями, знайомими, бути чимось корисним, співпрацювати, а у випадку чогось - ти чужий і вже не впевнений, що саме цього разу зможеш вийти неушкодженим з ситуації. Бо так є. Просто ми поговорили і забули, а у них це їхня робота. Вони подібних речей не забувають. Краще "привіт" махнув і пішов собі. Є там порядні люди. Але якщо б були лише порядні, то злодія б посадити було нереально, бо всі ви знаєте, скільки часу зараз мають право затримувати. При тому законі не зможеш ні допит зробити і взагалі нічого. А ми іноді бачимо результат. Іноді ці результати інших спеціальностей також показують. Ми вже привикли до такого стилю життя. Бо якщо жити повністю по закону правильно, то всі ужасно ніщі, біднота страшна. З часом ми будемо ставати кращими і це буде болючий процес. Ми ж самі хотіли європейського життя. А там люди чесніші перед законом. Так що маєм що маєм. Як би була міліція дуже правильною, то бандити й підлітки з всякими залежностями б не боялись і робили б що хотіли. А п'янство це ганьба в кожній професії. Це принизливе самопущення. Тут 5+. Може і є на думці невдоволення в сторону правоохоронних органів, але наразі це так просто не виправиться. Потрібен командир. Відповідальний, з ідеями...
Оксана - 9 листопада 2014 13:44
Чому нікого не хвилювало питання люстрації і зміни системи не міліції а інших вищестоящих органів коли стався випадок з " маханням пістолетом" ? Просто це було комусь дуже потрібно і вигідно, а зараз з видуманої історії вирішили систему міняти і робити з міліції страшних звірів..... Інтересує тільки одне питання, скільки заплатили автору за написання "статті-казки"???
стебничанин - 9 листопада 2014 15:51
оксано, якщо для вас це видумана історія, то поїдьте в дрогобич на вул. павлова до того бідняги і спитайте в нього самого як все було насправді. якщо для вас побиття людини "правоохоронцями" є чимось нормальним, то мені вас шкода.
стебнечанка - 9 листопада 2014 21:03
не брехня наша міліція не раз таке робила дітей били і не одна на них заява уже була
Руся - 10 листопада 2014 12:46
Нічого не робили і дальше нічого не роблять, і робити не будуть... П"яного злапати, одіти наручники, вирубати електрошокером, вони специ-герої. А там де пахне горілим-сикуни та боягузи...
деня - 10 листопада 2014 13:52
тільки ТОТАЛЬНА ЛЮСТРАЦІЯ правоохоронів органів
Ос - 10 листопада 2014 19:55
ТО НЕЛЮДИ ДЕНЯ
Олег - 11 листопада 2014 08:48
Юра, дякую за відповідь. погоджуюся з вами!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -