новини твого міста

У Стебницькій мерії пройшла оперативна нарада

- Влада 1061   4

Сьогодні у Стебницькій міській раді під головуванням Василя Пецюха пройшла чергова оперативна нарада.

Міський очільник разом з головами місцевих ОСББ та іншими представниками "активу" міста обговорили ряд актуальних питань, серед яких: теплопостачання в багатоквартирні житлові будинки, ліквідація проривів водопроводів (вул. Куліша, пров. Гірський), санітарне очищення міста, ремонт внутрішньобудинкових водопроводів і теплових мереж (вул. Січових Стрільців, 3, Грушевського, 8, Куліша, 5).

Василь Федорович також торкнувся питання заміни водопроводу протяжністю 65 метрів по вул. Грушевського. За словами мера Стебника, вищезгаданий відрізок водопроводу відремонтовано шляхом заміни металевої труби на пластмасову, що дозволить значно збільшити термін його експлуатації.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (4)
Особа - 4 листопада 2014 14:35
Замість того щоб проводити наради і протирати штани в міській раді, краще б робили по суті щось..... А діяльності мера взагалі не видно
До особи - 4 листопада 2014 18:56
Пецюх мер на своєму місці. Якщо ти не бачиш як в Стебнику робляться дороги то встань з-за комп'ютера і вийди на вулицю. Він єдиний міський голова, який старається для міста.
kolya.ok - 4 листопада 2014 21:10
Хтось володіє інформацією коли наступне засідання ради?
Олег - 6 листопада 2014 09:48
Піддтримую коментар "До особи". Так, багато хто говорить, що це не Пецюх робить. Можливо, нехай. Але за його стараннями. За інших мерів і цього не було . Ви хочете все зразу, то ставайте і робіть самі. Ви також живете у цьому місті. Тому "Особа" вийди з хати і подивись на скільки змінилося наше місто. Подякуй меру і подай, як воно може змінитися завдяки твоїй активній участі, а ле точно не через твоє тріпання язиком. Дякую.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =