новини твого міста

У Стебнику озброєні в масках пограбували пункт обміну валюти

- Кримінал 4791   9

Сьогодні, 10 листопада, невідомі зловмисники з вогнепальною зброєю пограбували ювелірний магазин "Золото" (вул. Грушевського) та пункт обміну валюти, який знаходиться в середині. Пограбування сталось одразу після відкриття магазину о 09:40 год.

Очевидці стверджують, що троє грабіжників під'їхали на легковому автомобілі впритул до вхідних дверей закладу. Двоє з масками на обличчях вийшли з автомобіля та забігли в середину і, погрожуючичи працівникам зброєю, змусили їх лягти на підлогу. Забравши гроші з каси обмінника та ювелірні вироби з прилавка магазину, грабіжники зникли на автомобілі в напрямку новозбудованого храму. За словами свідків, на цю "операцію" зловмисники витратили не більше 1 хвилини.

На місце події приїхали правоохоронці, які з'ясовуватимуть обставини розбійного нападу.

У Стебнику озброєні в масках пограбували пункт обміну валюти

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (9)
українка - 10 листопада 2014 12:22
А що дальще буде ?????????????
Руся - 10 листопада 2014 12:34
Наша Стебницька міліція давним-давно нічого не робить... Вміють тільки касу з наркоманів збивати...А щоб знайти грабіжників та вбивць-на це нульова реакція.
Володимир - 10 листопада 2014 13:10
А що в Стебнику є міліція?. Вони як піонери ходять , тільки на роботу і зроботи. І то найкоротшими стежками. Пригадується як декілька років том, біля дверей міліції вбили людину. І ні одна сука не вийшла врятувати. Гнати їх усіх треба.
деня - 10 листопада 2014 13:34
люструвати кожну сволоту
Патріот - 10 листопада 2014 13:46
Ганьба мусарським уродам, навчились нічого не робити, вміють лиш ганяти баульок з базару, і нарів провідувати, садити треба тих мусорщиків, Пі*ери
ігор - 10 листопада 2014 14:18
Розігнати всю Стебницьку мусарку.всіх нових хлопців набрати і то тих які стояли на майдані та в Ато були.сесією міськ ради приняти звернення до міністерства МВС про направлення до нас добровольчого батальйону для покращення та стабілізації криміногеної ситуації в місці та регіоні в цілому
Юра - 10 листопада 2014 22:04
Та причому тут міліція. Зальотні мабуть пограбували. Що у нас зброї мало після АТО? Вертаються 90ті роки. Цікаво, кришування об'єкту ще нікому не пропонували ? А з іншого боку, я радий, що бомбанули саме ганебний заклад "Ломбард". Там всі наркмоани крадене золото зносили під заставу, отримували кошти і більше не приходили. Короче ніхто нічого не знайде.
Андрій - 11 листопада 2014 16:46
Знайшли тих хто пограбував то були Бориславські

Тобули одні і ті самі що пограбували Церкву Бориславські
Андрій - 12 листопада 2014 11:45
Ломбард пограбували під шумок. Вони знали де вся міліція зараз, у зв'язку з тим що сталось 2 дні тому.Так шо ніхто нічо вже не найде)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =