новини твого міста

Японська компанія "Марубені" розглядає можливість залучення інвестицій у "Полімінерал"

- Господарство ФОТО 1370   1

20 листопада у Львівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч голови ОДА Юрія Турянського з представниками японської торгової компанії "Марубені", повідомляє прес-служба ОДА.

Темою діалогу стало питання залучення інвестицій компанії в бізнеспроекти регіону.

Японська компанія "Марубені" розглядає можливість залучення інвестицій у "Полімінерал"

Під час зустрічі керівник області зазначив, що для Львівщини актуальною є можливість впровадження новітніх технологій в агропромисловий комплекс, у виробничі підприємства та енергетику. "Нам потрібно розширяти ділові контакти. Знаємо, що ваша компанія має багаторічний досвід і є широкопрофільною компанією. Тому зроблю все можливе , аби клімат для вашої діяльності тут був максимально сприятливий", - запевний Юрій Турянський.

Представники компанії "Марубені" повідомили, що їхня компанія має свої представництва у 65-ти країнах світу, зокрема на ринку України працює вже 18 років. Має суттєві здобутки у всіх напрямках господарської діяльності, починаючи від сільського господарства і закінчуючи такими складними напрямками як енергетика, зелені технології, видобуток корисних копалин і продаж мінеральних добрив.

"Основний проект, у якому Львівщина може співпрацювати з нами - це спільний проект на Стебницькому ГХП "Полімінерал", де є серйозний потенціал для вкладення інвестицій загальним об'ємом понад 400 млн доларів. Другий напрямок — це зернотрейд, оскільки Львівщина є прикордонною областю, відтак має достатній потенціал для поставки зернових на європейські ринки. Ще один напрямок для співпраці ми розглядаємо рекострукцію житлово-комунального господарства та об'єктів водопостачання", - розповіли представники компанії "Марубені".

Як підсумок зустрічі, Юрій Турянський запропонував представникам компанії "Марубені" підписати Меморандум про подальшу співпрацю.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Андрій - 2 грудня 2014 20:37
Дай Бог щоб Полімінерал нарешті запрацював. І робота для людей би була і місто би потрохи розвивалось...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =