новини твого міста

Через борги «Трускавецьводоканалу» мешканці Стебника можуть залишитись без води

- Господарство ФОТО ВІДЕО 1712   1

У п’ятницю, 30 січня, директор КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала провів у Дрогобицькій Ратуші прес-конференцію з приводу припинення постачання електроенергії суб'єкту господарської діяльності «Дрогобичводоканалу» на підставі п. 7.5.3. «Правил користування електроенергією» договору з ПАТ «Львівобленерго».

Про це керівництво дрогобицького водоканалу було повідомлене офіційним листом від ПАТ «Львівобленерго» №142-0126/03 від 26.01.2015 р..

Лист від ЛьвівобленергоЛист від Львівобленерго

Станом на 26.01.2015 року КП «Дрогобичводоканал» заборгувало ПАТ «Львівобленерго» за активну енергію 1012866,42 грн. Така заборгованість, за словами п. Романа, виникла через те, що ТзОВ «Трускавецьводоканал» протягом 2014-го року не виконує умови договору щодо подачі води та водовідведення. Заборгованість трускавецького водоканалу перед дрогобицьким становить 5885,3 тис. грн.

Засідання в Дрогобицькій РатушіЗасідання в Дрогобицькій Ратуші

– У 2014 році «Трускавецьводоканал» здійснив проплату за надані послуги лише на 69%. Щомісяця об'єкти нашого підприємства знаходяться в очікуванні відімкнення від енергопостачання. Так у жовтні минулого року об'єкти (насосні станції третього підйому, адміністративний корпус) залишилися без електропостачання упродовж семи діб. – Наголосив у своєму виступі Роман Миколайович.

Роман ШагалаРоман Шагала

Своє небажання платити ТзОВ «Трускавецьводоканал» мотивує тим, що, мовляв, під час формування тарифів КП «Дрогобичводоканал» надало необгрунтовані розрахунки витрат, а Національна комісія, буцімто, безпідставно їх затвердила.

Лист ТрускавецьводоканалуЛист Трускавецьводоканалу

Тільки від впертого небажання «Трускавецьводоканалу» розраховуватися за послуги водопостачання та водовідведення перед водоканалом Дрогобича можуть постраждати мешканці Стебника та наколишніх міст та сіл Дрогобицького району. Бориславчани вже "відчули на смак" стадію ліквідації ще одного боржника Дрогобицького водоканалу – КП «Бориславводоканал».

Завтра, другого лютого, сигналом для мешканців Дрогобиччини стане повідомлення директора КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали під час оперативної понеділкової наради про те, що вже з понеділка структурі КП «Дрогобичводоканал» ПАТ «Львівобленерго» має припинити енергопостачання. А це, у свою чергу, може спричинити повний параліч комунального підприємства. У такому випадку, вже з 2-го лютого виникне загроза припинення водопостачання та водовідведення у Дрогобичі, Трускавці, Стебнику та у селах Дргобицького району.

– З понеділка ми переходимо в режим заощадливого використання електроенергії. Будемо працювати лише одним агрегатом. Тож можливості подавати якісно та цілододобово водопостачання немає. – Змушений був попередити п. Шагала представників мас-медіа. Не дивлячись на те, що проплата дрогобичан та стебничан перед КП «Дрогобичводоканал» за надані послуги становить 98%... А це, за словами Романа Миколайовича, досить високий показник, у порівнянні з проплатою користувачів інших водоканалів України.

Доказування правди в судових інстанціях КП «Дрогобичводоканал», який діє в інтересах населення Дрогобиччини, до нічого доброго не привело. На сьогоднішній день власників ПАТ “Львівобленерго” Григорія Суркіса та Ігоря Коломойського абсолютно не цікавлять результати судових дебатів адвокатів, які захищають інтереси Дрогобицького та Трускавецького водоканалів. Для олігархів-власників діє свій закон: «Користуєшся послугами нашого підприємства – то плати за них вчасно!».

Фото та відео автора.

Вікторія Лишик, СВ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Юрко - 1 лютого 2015 19:34
Коли керівник починає хаяти третю сторону у своїх невдачах - це говорить про одне: пан Шагали профнепридатний менеджер і його потрібно змінювати. Мене як споживача дивує той факт, чому про свої проблема "чи є в нього світло є чи є у нього борги" він плачеться пресі і споживачам. Стоп у наших стосунках все ніби просто: платимо за водо її отримуємо. А вже проблеми пана Ш агало мене як користувача не повинні хвилювати: він на то і керівник щоб їх вирішувати. Дана ситуація - підстава до звільнення керівника.
У цій ситуації доброго юриста і за кожен день простою стягнути з Водоканалу та керівника відшкодування, тоді б і дрогобицька влада краще підбирала керівників і ми б мали б якісні послуги без отої маячні що "Орівводоканал" незаплатив "Дрогобичводоканалу" за право використання у назві слова Водоканал :)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -