новини твого міста

Стебник знову може залишитись без води

- Надзвичайні події 1176   0

Енергорозподільче підприємство ПАТ "Львівобленерго" з 10-го березня може відімкнути КП "Дрогобичводоканал" від електроживлення, що у свою чергу, призведе до повторного "зневоднення" Дрогобича, Стебника та частини Трускавця, - про це на нещодавній нараді в Ратуші поінформував директор комунального підприємства Роман Шагала.

Причиною припинення електропостачання, зі слів пана Романа, є значна заборгованість "Дрогобичводоканалу" перед ПАТ "Львівобленерго" за спожиту електроенергію. Очільник водоканалу зазначив, що підприємство не може сплатити за електроенергію, бо ТзОВ "Трускавецький водоканал", який заборгував їм більш як 8 млн. грн. за водопостачання та водовідведення, відмовляється погашати заборгованість.

Напрошується закономірне питання: чому керівник Дрогобицького водоканалу не припинив водопостачання трускавецькій фірмі, коли заборгованість була значно меншою і не звернувся до суду з позовною заявою  про стягнення заборгованості, не призводячи до теперішньої кризової ситуації? Чому стебничани та мешканці інших навколишніх населених пунктів, вчасно сплачуючи за воду, повинні потерпати через бездіяльність і безвідповідальність керівництва вищезгаданих водоканалів?

Віктор Грушевський, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?