новини твого міста

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

- Надзвичайні події ФОТО ВІДЕО 3077   5

Сьогодні, 25 березня, до рятувальників Дрогобича надійшло повідомлення про пожежу в п'ятиповерховому будинку міста Стебник. Займання трапилось по вул. Січових Стрільців, 11, в підвалі 3-го під'їзду, який на момент прибуття пожежників був повністю заповнений густим димом.

Вогнеборцям вдалось ліквідувати займання та запобігти перекиданню полум'я на сусідні приміщення. За словами представника рятувальної служби, площа пожежі склала близько 60 м2: горіло сім дерев'яних кладовок, що були "захламлені" легкозаймистими матеріалами.

На місці події працювали рятувальники з Дрогобича, Стебника, Трускавця та пожежної частини НПК "Галичина". Всього в гасінні пожежі було задіяно чотири одиниці спецтранспорту. Поблизу п'ятиповерхівки чергувала бригада швидкої медичної допомоги.

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

У Стебнику горів підвал будинку по вул. С. Стрільців

Фото та відео - Типовий Стебник

Нагадаємо, 8 січня, в гуртожитку по вул. Симоненка виникла пожежа через непогашений недопалок сигарети.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (5)
Микола - 26 березня 2015 12:51
.........Варто зазначити, що самовільно облаштований шлагбаум біля будинку на деякий час заблокував доступ пожежної машини до місця події..........
-за таке самовільство треба одягати кайданки і садити за грати!
Сашко - 27 березня 2015 13:15
Очевидці стверджують, що було шість пожежних машин і жодна з них не мала води. Лише третя з прибулих пожежних маши привезла драбину, що дістала лише до третього поверху. І тільки шоста машина мала спорядження для роботи в умовах задимленості. Тому наявність шлагбауму, великої ролі в затримці ліквідації пожежі, не зіграла.
От кого треба садити, так це тих хто розікрав пожежно-рятувальну службу.
Микола - 27 березня 2015 19:40
До Сашка.
Не розумію до чого тут присіутність чи відсутність води, драбини чи граблів???
А може взагалі то все загасила пані Козуліна??? Ну то чого дзвонимо на пожежну в таких випадках???
А якщо в сусідньому по вулиці будинку астматик- пенсіонер буде корчиться в конвульсіях а швидка не буде мати змоги щвидко проїхати до підїзду через "шлякбаум" (бо висока амбуланса з трускавця приїхала)то що тоді????
Але за Вашою логікою очевидці скажуть, що вона приїхала без фельдшера, а водій -парамедик нічого би недопоміх бідолазі -астматику, бо мусить бути фельдшер!!! і шлякбаум-тут нідочого.
Виходить треба садити, так це тих хто понарозганяв фельдшерів (логіка вогерка).
А може по всіх вулицях поставим "рогачки", а всім водіям служб видамо по карті і хай грають в гру "ТЕРЕН".ХТО ЗНАЙДЕ ВИХІД З СТЕБНИЦЬКОГО БЕРМУТСЬКОГО ТРИКУТНИКА-ПРИЗ.
Віталік - 27 березня 2015 21:09
Микола, якщо ви були присутні, коли приїхала перша пожежна то мали б бачити, що проїзд не був заблокований А якщо вас там не було, то не подавайте неправдиву інформацію. Також хочу сказати, що першими прибули стебницькі пожежники і навіть мали воду,
Микола - 29 березня 2015 15:44
До Віталіка,
вирізка з статті, чит. уважно!!!
АВТОР ПИШЕ ЩО:
..........Очевидці стверджують, що самовільно облаштований шлагбаум біля будинку на деякий час заблокував доступ пожежної машини до місця події,.......
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -