новини твого міста

Стебничанам вкотре можуть перекрити воду

- Господарство 1227   0

Сьогодні, 30-го березня, у Дрогобицькій Ратуші під керівництвом секретаря місцевої ради, в.о. міського голови Дрогобича Тараса Метика відбулась оперативна нарада.

Основне питання, порушене п. Метиком на "оперативці", стосувалося чергового можливого припинення водопостачання мешканцям Дрогобича, Трускавця, Стебника та 13-ти навколишніх сіл, що користуються водою з водогону "Дрогобич - Гірне". За словами начальника КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали, це може трапитись у разі непогашення з боку його підприємства частини заборгованості перед ПАТ "Львівобленерго" у сумі 1,4 млн. грн.

У рамках попереднього раунду перемовин про реструктуризацію боргу, зазначену суму керівник водопостачальної компанії зобов'язався сплатити до 31-го березня. Проте, з уст пана Шагали пролунала інформація щодо можливості сплати лише близько 0,6 млн. грн., оскільки з грішми сутужно.

Очільник водоканалу зазначив, що підприємство не може повністю сплатити за електроенергію, бо ТзОВ "Трускавецький водоканал", заборгував їм 9,5 млн. грн. і розраховуватись не поспішає.

Нагадаємо, минулого тижня у Стебнику було припинено водопостачання через знеструмлення з боку ПАТ "Львівобленерго" насосної станції у населеному пункті Гірне.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -