новини твого міста

У Стебнику дві вулиці перейменували на честь загиблих учасників АТО

- Влада 2198   0

В п'ятницю, 3 квітня, на черговій 47-й сесії міської ради було прийнято рішення про перейменування двох вулиць на честь заглиблих стебничан-учасників АТО. Так, частина вул. П. Сагайдачного (від будинковолодіння №6/1 до перехрестя з вул. о. П. Мекелити) змінила назву на вул. Т. Зозулі., а провул. Тихий - на вул. М. Дишеля.

Одним з рішень, прийнятих на сесії, стало рішення про надання приміщення колишньої дитячої бібліотеки по вул. Суха Воля, 4, товариству дітей-інвалідів "Надія" у безоплатне користування терміном на 25 років. Також депутати виділили 8 тис. грн. на ремонт під'їзду будинку №11 по вул. С. Стрільців, де нещодавно сталась пожежа.

Варто зазначити, що міський голова Василь Пецюх спростував чутки про можливий продаж КП "Ринок "Прикарпаття", назвавши їх такими, які спрямовані на дестабілізацію роботи ринку. За його словами, питання приватизації підприємства ніколи не розглядалось та розглядатись не буде, оскільки це суперечить інтересам громади.

На сесійному засіданні також обговорили можливу реорганізацію дитячого відділення міської лікарні, ініційовану дрогобицькою мерією. Депутати виступили проти реорганізації та вирішили підготувати відповідне звернення на адресу відділу охорони здоров'я Дрогобицької міської ради.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -