Mobile |
новини твого міста

ФК «Добромиль» - ФК «Стебник»: дорослі не зуміли повторити успіх юнаків

- Спорт 860   0

У неділю, 24-го травня, відбувся п'ятий тур першості Львівської області з футболу. Йдеться про підгрупу «Б» Першої ліги, у якій виступає ФК "Стебник".

Спортивний колектив з міста калійників провів гру на виїзді проти ФК "Добромиль". Перший тайм завершився мінімальною перевагою господарів - 1:0. Після перерви стебничани зуміли реалізувати пенальті (гол на рахунку Галясовського). Проте, команда з Добромиля, граючи у рідних стінах, хотіла порадувати місцевих уболівальників атакувальним, результативним футболом. Вдало реалізувавши гольові моменти, господарі поля ще тричі засмутили воротаря гостей. Матч завершився з рахунком 4:1.

Порадував юнацький склад ФК "Стебник" перемогою над своїми ровесниками з Добромиля. Поступаючись після першого тайму - 1:0, стебничани проявили справжній характер та волю до перемоги, забивши у відповідь три м'ячі та довівши поєдинок до перемоги. Матч так і закінчився - 1:3 на користь гостей.