новини твого міста

Стебницькі школи не закриватимуть. Поки що

- Освіта 1234   1

Сьогодні, 28 травня, в стінах дрогобицької ратуші відбулось засідання виконкому, на якому обговорювалось питання оптимізації мережі навчальних закладів, які утримуються відділом освіти Дрогобицької міської ради.

За пропозицією секретаря міської ради Дрогобича Тараса Метика та міського голови Стебника Василя Пецюха з проекту рішення про оптимізацію освітніх установ було виключено 6-й і 7-й пункти, що стосувались ліквідації навчальних закладів в містах Дрогобичі та Стебнику та передачі дошкільних навчальних закладів Стебника на баланс Стебницької міської ради.

Члени виконкому зійшлись на тому, що питання ліквідації шкіл є недостатньо підготовленим і його не варто вирішувати до проведення адміністративної реформи.

Як відомо, причиною оптимізаційних процесів стало неналежне фінансування з боку держави. За словами начальника відділу освіти Петра Сушка, до кінця року навчальним закладам бракує 24 млн. грн. і міська рада змушена приймати непопулярні рішення, шукаючи шляхи виходу з цієї складної ситуації.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
оля - 29 тра 2015 12:18
Нехай скоротять у себе штати і зекономлять кошти!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -