Mobile |
новини твого міста

Домашня перемога ФК «Стебник»

- Спорт 701   0

У неділю, 31-го травня, відбувся шостий тур чемпіонату Львівської області з футболу. ФК "Стебник", який виступає у підгрупі «Б» Першої ліги, вдома приймав команду "Кохавинка" з селища міського типу Гніздичів (Жидачівський р-н). Стебничани, граючи у рідних стінах, намагались реваншуватись перед своїми уболівальниками за прикру поразку, отриману від колективу з Добромиля в попередньому турі.

У першому таймі господарі поля намагались пробити голкіпера суперників, проте "круглий" вперто не хотів потрапляти у ворота. Команди пішли на перерву за рахунку 0:0. Друга половина поєдинку характеризувалась нарощуванням тиску стебничан на ворота гостей. Одна з атак ФК "Стебник" увінчалась успіхом - рахунок відкрив Ігор Кісак. Матч закінчився з мінімальною перевагою господарів - 1:0.

Враховуючи неприбуття на поєдинок юнацького складу ФК "Кохавинка", найімовірніше, стебничанам буде зараховано технічну перемогу - 3:0.