новини твого міста

Голови сільрад не хочуть об'єднання зі Стебником

- Влада 1450   0

У четвер, 11-го червня, у селі Болехівці відбулось обговорення територіально-адміністративної реформи. В обговоренні взяли участь міський голова Стебника Василь Пецюх, представники депутатського корпусу міста калійників, голови сільських рад Болехівців, Нижніх Гаїв, Верхніх Гаїв, Раневич та Почаєвич.

Василь Федорович разом з депутатами стебницької міськради намагались переконати представників Болехівців, Нижніх Гаїв та Верхніх Гаїв у доцільності приєднання цих населених пунктів до Стебника. Голова сільської ради Болехівців Дарія Ясеницька скептично поставилась до подібного об'єднання і заявила, що не хоче ні до кого приєднуватись.

Виступаючі на зібранні голови сільрад Нижніх Гаїв, Верхніх Гаїв, Раневич та Почаєвич теж виступили проти об'єднання з містом калійників. Більше того, сільські керманичі заявили, що не вважають за потрібне об'єднуватись і в іншому форматі - з Новим Селом, з центром у цьому населеному пункті.

Вочевидь, оскільки добровільного об'єднання територіальної громади не вдалося досягти, рішення про нове адміністративне утворення буде прийнято на сесії Львівської обласної ради 16-го червня.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =