Mobile |
новини твого міста

Бориславський «Нафтовик» і «Стебник» зіграли внічию

- Спорт ФОТО 816   0

У неділю, 14-го червня, відбувся черговий 7-й тур першості Львівської області з футболу. ФК "Стебник", який представляє місто калійників у підгрупі «Б» Першої ліги чемпіонату, провів виїзний матч проти бориславського "Нафтовика".

Стебничани, незважаючи на те, що грали проти непростого суперника, до того ж на його полі, вирішили просто так не віддавати очки. ФК "Стебник" не відсиджувався біля власних воріт, граючи за принципом: кращий захист - це напад. Одна із контратак гостей увінчалась успіхом: наші хлопці повели у рахунку. Гол у свій актив записав капітан команди Кісак. Проте, піти на перерву, ведучи у рахунку, спортсменам із міста калійників не вдалося - господарі поля зуміли встановити статус-кво - 1:1.

У 2-му таймі стебницький колектив продовжив турбувати голкіпера "Нафтовика". І один з "візитів" гостей до штрафного майданчика суперника виявився результативним: бориславчани сфолили на Бачинському і суддя вказав на точку. Пенальті влучно пробив Павлічко. Проте, нафтовики не захотіли миритись з поразкою і кинулись відігруватись. Проводячи матч у рідних стінах і відчуваючи підтримку трибун, бориславчани зуміли зрівняти рахунок, уникнувши фіаско. Поєдинок так і завершився - 2:2.

Юнацький склад ФК "Стебник" теж "розписав мирову" зі своїми однолітками з міста нафтовиків - 1:1. За стебницьку команду відзначився  Сидор.

Незважаючи на протилежні футбольні вподобання, ультрас обох команд перебували в одному секторі і поводились доброзичливо.