новини твого міста

Батькам загиблого в АТО Тараса Зозулі вручили орден «За мужність»

- Суспільство 1529   0

30 червня у 30-й аеромобільній бригаді батьки захисника Луганського аеропорту, стебничанина Тараса Зозулі отримали посмертний орден «За мужність» III ступеня. Відзнаку держава вручила їм майже через рік після загибелі сина.

Батькам загиблого в АТО Тараса Зозулі вручили орден «За мужність»

Орден «За мужність». Фото: АПУ/Facebook

31 серпня минулого року Інтернет заряснів тривожними вістями про події у Луганську. Проблиском для збентежених батьків стала інформація про повернення бійців 80-ї бригади до Львова. Не вгледівши рідного обличчя серед вояків першого дня, не полишали надії знайти Тараса в автобусах, що прибули зі Сходу днем пізніше. Та сподівання обійняти сина виявилися марними. .

Тарас Зозуля загинув від обстрілів «Градами» в Луганському аеропорту. Три дні бойові побратими не могли забрати тіло хлопця з-під куль. Від невідання час завмер для батьків. Тараса не було у списках ні вбитих, ні поранених. Його оголосили зниклим безвісти. Коли ж тіло таки доправили до харківського моргу, батько не тільки помчав туди, але й знайшов у собі сили впізнати обпалене тіло сина.

На будівлі Дрогобицького коледжу нафти і газу освятили меморіальну таблицю на пошанування двох загиблих на війні випускників закладу. Одним з них і був Тарас Зозуля. Викарбувати ім`я Тараса на камені як приклад бойової доблесті і слави, невдовзі збираються у його рідній військовій частині. Та найбільше, чого хочуть батьки, аби їхнього сина пам`ятав народ, за який він віддав життя.

IA ZIK

Читайте також: Вмерти за свій народ – місія Тараса Зозулі, Героя зі Стебника

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =