Mobile |
новини твого міста

ФК «Стебник»: третя поразка поспіль

- Спорт 809   0

У неділю, 12-го липня, відбувся завершальний одинадцятий тур першого кола чемпіонату Львівщини з футболу. Йдеться про підгрупу «Б» Першої ліги, в якій виступає ФК "Стебник". У рамках туру стебничани провели матч на виїзді, у селищі міського типу Східниця проти команди з однойменною назвою.

Підопічні Романа Кирчея, зазнавши прикрих поразок у попередніх двох турах, намагались дати бій господарям поля. Однак, протягом 1-го тайму футболістам не вдалось відкрити рахунок і команди пішли на перерву за "сухої" нічиєї. У другій 45-ти хвилинці, за підтримки рідних трибун, СК "Східниця" активізував гру, що у підсумку конвертувалось у два забиті м'ячі. У господарів спочатку відзначився Колодій (на 67-ій хв), а наприкінці поєдинку (на 89-ій хв.) подвоїв рахунок його одноклубник Свищ. Матч так і завершився - 2:0 на користь СК "Східниця".

За підсумками першого кола, основа клубу з міста калійників, набравши в 11-ти турах 7 очок, у турнірній таблиці посіла 10-у позицію.

Юнацький склад ФК "Стебник" "розписав" нічию - 1:1. У стебничан Іваник реалізував пенальті. Після 11-ти ігор юнаки зайняли 8-му сходинку.