новини твого міста

На День міста обиратимуть «Красуню Стебника»

- Культура 2842   4

В неділю, 30 серпня, на День міста пройде конкурс краси «Красуня Стебника - 2015», де обиратимуть найгарнішу дівчину міста калійників, - повідомляє співорганізатор заходу Володимир Орсуляк.

За словами Володимира, захід відбудеться в рамках мистецько-патріотичної програми «Україна на межі тисячоліть».

В конкурсі візьмуть участь семеро стебничанок, яких було обрано на кастингу 20 липня: Марія Ткач, Юлія Янісів, Анна Грицик, Юлія Свіжинська, Діана Дмитрах, Юлія Нечипор та Уляна Маланяк.

На День міста обиратимуть «Красуню Стебника»

Підготовка до конкурсу проходить на високому рівні. Дівчат вчать майстерності дефілювання та акторських умінь. Режисером-постановником та хореографом виступає Христина Артим, яка готує яскраві номери та виходи для учасниць.

Дівчата боротимуться за титул, демонструючи свою красу в кількох різних образах. Також учасниці будуть відповідати на підготовлені запитання та показувати власні таланти.

Організатори заходу Володимир Орсуляк та Христина Артим висловлюють особливу подяку керівнику Народного дому Любові Рак за надане приміщення для репетицій та допомогу в підготовці до проведення конкурсу, а також усім спонсорам заходу.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (4)
Саметак - 10 серпня 2015 15:03
Чомусь стебницькі красуні "пігмейки"
Невже немає справжніх українок???
Угу - 11 серпня 2015 16:30
Невідома/ий саметак, Справжня українка ти, твоя сестра, твоя дівчина або твоя уява, в якої забракло сміливості. Впевнений, що найгарніша в Стебнику. Але ваш поїзд пішов. На вас чекали два тижні, хто хотів з активних - прийняли участь. То ж для чого смішити глядачів скріншоту твого повідомлення ?
vovan0990 - 15 серпня 2015 22:40
Цитата: Саметак
Чомусь стебницькі красуні "пігмейки"
Невже немає справжніх українок???

Про яких "пігмейок " іде мова? Чому ви критикуєте? Ми організатори запланували такий стиль фотосесії. І дівчатам такє сподобалось. Ви не представляєте як то все важко організовувати ви лиш критикуєте.
З повагою Організатор "Красуня Стебника-2015" Володимир Орсуляк
Галина - 25 серпня 2015 00:28
Володимре, він не критикує вашу роботц чи фотосесію.Тут не про стиль одягу учасниць ідеться.А термін "пігмеї " використав до учасниць через їхній ріст, як я розумію.Ви взагалі молодці, що організували таке.В нас ніколи не було нічого подібного.Звичайно, перший раз вийде каряво але з роками ви вдосконалитесь.Добре, що ви, такі активні у нас є.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?