новини твого міста

Гімнастка зі Стебника підкорила Америку

- Культура ФОТО ВІДЕО 5765   3

28 липня в США відбувся черговий етап конкурсу «Америка має талант», в якому взяла участь уродженка Стебника Віта Радіонова. Гімнастка зачарувала суддів своєю гнучкістю та акробатичними вміннями, отримавши квиток до фіналу.

18 вересня відбудеться вирішальний етап конкурсу, де визначиться найкращий учасник шоу 10-го сезону та володар титулу «Талант Америки». Також переможець отримає значну грошову винагороду.

Віта Радіонова

33-річна гімнастка Віта Радіонова народилась у Стебнику. У віці 4-ох років батьки віддали маленьку Віту до циркової студії в Народному домі. З 7-ми років почала займатись у цирковому колективі «Каскад» у м. Трускавець.

Закінчивши у 1999 році Стебницьку середню школу №6, Віта поступила до Київського циркового училища. Після навчання в Києві підписала робочий контракт та виїхала у Туреччину. Потім були закордонні поїздки в Японію та Німеччину, де Віта познайомилась з своїм майбутнім чоловіком – французом, теж акробатом.

Близько 4-ох років тому подружжя виїхало до США. Зараз Віта активно працює на творчій ниві, виступаючи разом з чоловіком в різних циркових програмах, а також надає приватні уроки, навчаючи дітей гімнастики.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
Maryan Bobak - 5 серпня 2015 00:55
Віта живе в Америці не 4 а вже почті 10 років
До Maryan - 6 серпня 2015 18:32
почті 10 років вона в Європі прожила
Саметак - 10 серпня 2015 15:07
Або відео коротке, або я чогось нерозумію(((((((((((((((
Стебницькі "циркачі" негірші номери покизують, а вони ж і досвіду такого не мають!
Да, Америку здивувати не важко))))))))
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?