новини твого міста

ФК "Стебник" йде на антирекорд

- Спорт 1069   0

У суботу, 8-го серпня, відбувся другий тур другого кола чемпіонату Львівської області з футболу. Йдеться про підгрупу Б Першої ліги, в якій виступає ФК "Стебник". У рамках туру спортсмени з міста калійників провели гру на виїзді, у районному центрі Жидачів, проти команди СОК "Пульс-Авангард".

У другому турі першого кола, що проходив 26-го квітня цього року, стебничани приймали вдома клуб з Жидачева і поступились гостям з рахунком 0:2. Після прикрої домашньої поразки ФК "Стебник" хотів поквитатись з кривдником. Проте, очевидно, через певний брак досвіду виступів в обласній першості, стебницьким футболістам не вдалось реваншуватись на полі суперника. Поєдинок завершився - 0:3 на користь господарів поля.

В останніх 5-ти матчах чемпіонату Львівщини вихованці Романа Кирчея з основного складу команди, не набрали жодного очка, зазнавши п'яти поразок поспіль.

Юнацький склад футбольного колективу з міста калійників підсолодив гіркоту від програшу старших колег. Стебничани у  непростому матчі здолали своїх ровесників з СОК "Пульс-Авангард" з рахунком 4:3.

Нагадаємо, 1-го серпня відбувся перший тур другого кола обласної першості , у рамках якого ФК "Стебник" зазнав домашнього фіаско від ФОК "Городок" - 1:3.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?