новини твого міста

Біля 18-ї школи освятили Алею Слави Героїв Небесної Сотні

- Культура ФОТО ВІДЕО 1446   0

24 серпня на День Незалежності України біля Стебницької ЗОШ №18 пройшли урочистості по освяченню Алеї Слави Героїв Небесної Сотні. В заході взяли участь секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, міський голова Стебника Василь Пецюх, директор школи Роман Броницький, учнівсько-педагогічний колектив навчального закладу, представники духовенства.

Герої Небесної СотніГерої Небесної Сотні

На великому стенді, що є центральним елементом Алеї, вказані імена полеглих Героїв Небесної Сотні, зокрема мешканців Львівщини, що загинули від куль снайперів чи були замордовані в час Революції Гідності. А це Юрій Вербицький, Роман Сеник, Андрій Корчак, Роман Варениця, Роман Точин, Олег Ушневич, Йосип Шилінг, Богдан Сольчаник, Анатолій Жоловага, Володимир Жеребний, Андрій Дигдалович, Богдан Вайда, Микола Паньків, Іван Бльок, Володимир Топчій, Володимир Бойків, Богдан Ільків, Ольга Бура.

Алею Слави Героїв Небесної Сотні урочисто освятили парафіяльні отці та відправили панахиду за загиблими за волю України.

«Нині звучить наше величне слово і заклик «Слава Україні! – Героям Слава!». І ті хто стоять на Сході наповнюють справжнім змістом ці слова. І нинішній вчинок тих хто сотворив оце (стенд – ред.) – це якраз і є наповнення тим змістом. Тому що ті, що на стенді його вже наповнили, вони вже сотворили Славу Україні, вони вже визначились як Герої. А ми живі маємо продовжувати творити ту Україну, про яку мріяли вони і мріяли в 40-х, 50-х роках і раніше» – виголосив Тарас Метик, подякувавши директору та вчителям школи за створення Алеї.

На завершення заходу школярі запустили в небо синьо-жовті повітряні кульки на знак прагнення до миру та злагоди в нашій країні.

Відео Андрія Клінова

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -