новини твого міста

До нового навчального року шкільні та дошкільні заклади Дрогобича і Стебника готові

- Освіта 993   0

У середу, 26 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. На засіданні було заслухано керівника відділу освіти Петра Сушка про готовність шкільних та дошкільних закладів міст Дрогобича і Стебника до нового 2015-2016 навчального року.

Основним завданням відділу освіти у підготовці до нового навчального року було: забезпечити тепло- та енергозберігання, водопостачання та перекриття покрівель, які протікають, у всіх освітніх закладах. Про це наголосив керівник відділу освіти.

Також керівник освітян зазначив, що у тих закладах, де проведено роботи з тепло- та енергозбереження, рівень витрат на оплату за енергоносії знизився на 30%.

За допомогу і сприяння у виконанні підготовчих робіт, співпрацю та розуміння Петро Сушко подякував керівникам комунальних служб та установ міста.

Окрім того, що значний обсяг підготовчих робіт зроблено, за словами Петра Сушка, залишилося виконати приписи контролюючих органів, однак на це не вистачає коштів. Але завдяки спільним зусиллям вчителів, батьків та меценатів, цю проблему вирішують.

Щодо інших проблем, які потребують негайного врегулювання у сфері освіти — виплата індексації, заробітної плати та інші фінансові витрати.

Назагал, проблем у освіті, як і в інших галузях, чимало, однак керівник відділу освіти запевнив, що робить усе можливе, щоб їх вчасно вирішувати.

Прес-служба ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =