новини твого міста

Нацгвардієць зі Стебника отримав державну нагороду від Президента України

- Суспільство ФОТО 3679   6

Заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов разом з т.в.о. Командувача Національної гвардії України генерал-лейтенантом Миколою Баланом вручили державні нагороди бійцям, які протистояли провокаціям на Площі Конституції 31 серпня 2015 року, – повідомляє прес-служба НГУ.

Високими державними нагородами відзначено 15 воїнів Національної гвардії, серед яких троє нагороджено посмертно: орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначені старший солдат Ігор Дебрін, солдат Олександр Костина, солдат Дмитро Сластніков. Цією нагородою відзначено також солдата Богдана Дацюка та солдата Віталія Шияна. Медаллю «За військову службу Україні» відзначено десятеро офіцерів та солдатів.

На фото Микола Балан, Андрій Таранов та Тарас ЛутчакНа фото Микола Балан, Андрій Таранов та Тарас Лутчак

Андрій Таранов вручає нагороду уродженцю Стебника Тарасу Лутчаку

Генерал-лейтенант Микола Балан відмітив: «Серед нагороджених Президентом України є командир роти капітан Тарас Лутчак, який був разом з усіма в бойовому порядку 31 серпня. Під час теракту та загрози життю нацгвардіям, офіцер прийняв правильні і швидкі рішення щодо захисту військовослужбовців і стримав сутички, чим убезпечив цивільних людей від наслідків можливого зіткнення. Вміло керував підрозділом та забезпечив евакуацію своїх підлеглих. Отримавши важкі поранення залишався зі своїми солдатами. Його було евакуйовано та надано допомогу одному з останніх».

Медаль За військову службу Україні та посвідчення до медаліМедаль За військову службу Україні та посвідчення до медалі

Медаль «За військову службу Україні» та посвідчення до медалі

Микола Іванович поспілкувався з батьками поранених і завірив, що їх синам надається допомога найкращими лікарями, а командування Гвардії надає і буде надавати цілодобову допомогу.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (6)
Тарас - 6 вересня 2015 08:54
Дякую за підтримку.
стебник - 19 вересня 2015 23:21
Я не розумію... Як ти Тарас розганяв майдан у складі БЕРКУТа, а тепер медалі хапаєш!?!?!? [censored]
Тарас - 21 вересня 2015 20:58
Як не розумію ... Як людина з такими маленькими мізками вміє писати. Для тих хто погано розвивався в дитинстві ще раз пояснюю. Ніколи в лавах спецпідрозділу Беркут службу не проходив. В розгоні майдану участі не приймав. За медалі гроші не платив та не випрошував їх . Для того зоб когось в чомусь звинувачувати потрібні докази якими через суд потрібно доводити вину. Я стомився оправдовуватись перед такими невігласами, а якщо когось заїдає зависть то з"їжте снікерс можливо допоможе. Заслужених героїв диванних баталій попрошу також не пхати свого носа в чуже життя а зайнятись своїм. І найбільша біда таких людей що вміють тільки за спиною говорити. Бажаю Вам розуму та саморозвитку.Допобачення.
Azovskiy - 18 жовтня 2015 12:36
Та шо ти росказуєш...може ти і не в Беркуті був, але у внутрішніх військах...я людину знаю якій ти сам то розказував як ви людей там розганяли.
Антон Глазко - 19 жовтня 2015 23:47
Признайся Тарас що ти там був чому в часи Яника ти не перейшов на сторону людей а охороняв Яника логічно? Зараз тобі вже встидно ніколи непізно покаятися якщо не ти то твої Друзья шакали нас били на Майдані
Тарас - 29 жовтня 2015 23:26
Коли коту нема що робити то він лиже а коли дурним нема що робити то вони пишуть
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =