новини твого міста

З магазинів викрадають газету «Стебницькі Вісті»

- Кримінал 1550   0

Минулого тижня з місцевих магазинів, в яких продається друкована версія «Стебницьких Вістей», викрадено 107 примірників попереднього 4-го випуску. Наразі, відомо про три торгові заклади, з яких зловмисникам вдалось поцупити вищевказану кількість газет.

Про це редакцію СВ поінформували представники магазинів, в яких сталась крадіжка.

Цілком очевидно, що крадії "потягнули" СВ не для подальшого перепродажу. І дуже сумнівно, що їх опанував інформаційний голод.

У номері тижневика йшлося про святкування Дня Державного Прапора та освячення Алеї Слави Героїв Небесної Сотні, було опубліковане інтерв'ю гендиректора СГХП «Полімінерал» Сергія Оринчака, а також аналітична стаття під назвою Група екс-радника Калапача просуває в мери трускавчанина Крамара...

З магазинів викрадають газету «Стебницькі Вісті»

Випуск №4 від 28 серпня 2015 року

У цьому матеріалі, крім аналізу програми кандидата у мери Руслана Крамара, зокрема йшлося про його зв'язок з фінансово-промисловою групкою, одним з лідерів якої є екс-радник попереднього мера Стебника Романа Калапача, житель с. Станиля Павло Побережний... Свого часу Побережному вже висловили недовіру комунальники міста Стебника.

Мабуть, хтось дуже хоче приховати від стебничан інформацію, розміщену в газеті. Мешканці міста калійників варті того, щоб знати правду про кандидатів на найвищу місцеву посаду, і незважаючи ні на що, ми продовжимо її доносити до громадськості.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =