новини твого міста

Роман Уневич зізнався, що хотів використати «Самопоміч», щоб прийти до влади

- Влада ВІДЕО 2484   4

Місцевий бізнесмен та активіст ГО «Воля громади» Роман Уневич, повідомив, що його організація вела перемовини з політичною партією «Об’єднання «Самопоміч» про спільний похід на вибори в Стебнику.

Про це п. Уневич розповів в інтерв’ю газеті «Трускавецький вісник».

За словами Романа Уневича, члени «Волі громади» провели зустріч з активом «Самопомочі», проте не змогли домовитись.

«Волю громади» і мене особисто запросили до Львова, в «Самопоміч», де сказали, що наші ідеї, наша діяльність їм імпонують і вони б хотіли бачити нас в «Самопомочі».

Ми сказали: «Та добре, ми також готові йти в «Самопоміч». Але «Самопоміч» сказала, що ми маємо виконати ряд їхніх умов, які ми не могли зрозуміти – чому ми маємо їх виконувати?

Вони сказали: «Тому що ми – «Самопоміч». А ми сказали: «Ну і що, що ви «Самопоміч»? А ми – «Воля громади».

А вони сказали: «То ви хочете використати наше ім`я, щоб прийти до влади?». А я сказав: «Так, ми хочемо використати ваше ім`я, щоб прийти до влади».

Тоді вони сказали, що ми є жуліки, що ми є хами. А ми сказали: «Що, якщо ми сказали правду, то ми є хами і шуліки? А що таке «Самопоміч» зробила в Стебнику, що ми маємо йти в «Самопоміч»?» – зазначив п. Уневич.

Роман Деонізійович повідомив, що члени його організації братимуть участь у місцевих виборах під прапорами «Народного контролю» та «Солідарності».

«Це дві партії, з якими ми заключили, так би мовити, демократичний контракт. Ми сказали: «Ми йдемо з вами, а ви від нас отримуєте зміни в місті. Зміни під вашим брендом». Це ті дивіденди, які отримують ці політичні сили.» – розповів Роман Уневич.

Також стебницький бізнесмен назвав «Програму розвитку громади Стебника», презентовану Русланом Крамаром, абсолютним популізмом та вказав на можливість її виконання лише у випадку наявності відповідних управлінських кадрів.

«Я хочу сказати фразу, яку мають пам’ятати всі перед виборами: «Кадри вирішують все». Кожен, хто хоче змін в житті, повинен пам’ятати оцю фразу «Кадри вирішують все». Помилка вибору людини має величезне значення.» – підсумував п. Роман.

Нагадаємо, раніше в одній з передач «Народного контролю», Роман Уневич назвав Стебник «штучним містом».

Незважаючи на те, що Стебник має давню 606-річну історію, на думку п. Уневича, саме «особливість» його статусу є однією з причин криміногенної ситуації в місті калійників.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (4)
стебничанин - 18 вересня 2015 23:21
Чудило на букву М, подає себе як великого решалу та незамінного кадра... "Штучним" містом бажає управляти штучний розум, покритий мрякою...
Жах...
proxyon - 25 вересня 2015 09:50
і не стидно так брехати пане Уневичу.Ще раз переконуюсь, що ви дійсно хам і жулік, і це мало сказано.І це ваша команда є незамінними кадрами, яка хоче управляти "штучним містом"- це смішно.
Микола - 2 жовтня 2015 18:28
ги.ги.ги... дотепний Пан ромко... а чому ромко? та тому, що Пан Роман ніколи би собі не дозволив зморозити таке про Стебник.
як кажуть брати наші менші Читай мат.часть - п.ромку!
Вікіпедія - 14 жовтня 2015 10:33
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -