новини твого міста

У вересні забруднення річки Солониця перевищувало допустимі норми в 1,5-2 рази

- Надзвичайні події 1191   0

На виконання доручення голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора управління водного господарства разом з санітарно-епідеміологічною службою проводять постійний моніторинг стану води в р.Солониця, від забруднення якої потерпають мешканці Болехівців та інших сусідніх сіл.

За інформацією водгоспу результати аналізу проб води показали, що за різними інгредієнтами забруднення перевищувало у серпні допустимі норми в 9-10 разів, у вересні – в 1,5-2 рази.

На місце забруднення виїжджали громадські активісти, помічники народного депутата України разом з журналістами телеканалів ЗІК та НТН. Щодо реагування районної влади на факти забруднення ріки журналістів інформував заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

Минулого тижня він провів з цього питання розширену зустріч. За її підсумками, як уже повідомлялося, Трускавецькому водоканалу рекомендовано спільно з Трускавецькою міською радою почати роботи над будівництвом очисних споруд, паралельно провівши невідкладні аварійні заходи для очищення стоків. Водоканалу також дали пораду спільно з екологами, міліцією, громадськими активістами виявляти і штрафувати тих, хто самовільно підключився до дощової каналізації. Органи місцевого самоврядування прилеглих сіл, а також Стебника повинні працювати з мешканцями приватних будинковолодінь щодо облаштування очищення побутових стоків. Доручено водгоспу проводити постійний моніторинг стану води, про його результати щодекадно інформувати РДА.

Щодо забруднення р.Солониця у Дрогобицькому міськвідділі міліції відкрите кримінальне провадження.

Сектор з питань інформаційної діяльності РДА

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =