Mobile |
новини твого міста

Основа і юнаки ФК «Стебник» порадували рідних уболівальників

- Спорт 554   0

У неділю, 20-го вересня, було проведено черговий 18-й тур другого кола чемпіонату Львівської області з футболу. Йдеться про підгрупу «Б» Першої ліги, в якій виступає ФК «Стебник». У рамках туру команда з міста калійників провела домашній матч проти ФК «Нафтовик» з Борислава.

Нагадаємо, 14-го червня, в рамках 7-го туру бориславський «Нафтовик» і «Стебник» зіграли внічию - 2:2.

Граючи за підтримки рідних трибун, стебничани намагались продемонструвати якісний атакувальний футбол. У 1-му таймі господарі не змогли вразити ворота суперників, втім, власні ворота теж зберегли сухими. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. У 2-ій 45-ти хвилинці ФК «Стебник» продовжив чинити тиск на гостей. Одна з атак конвертувалась у забитий м'яч: на 68-ій хвилині відзначився капітан господарів поля Кісак Ігор. Він також реалізував гольовий момент у виїзному поєдинку проти бориславчан.

Футбольний колектив з міста нафтовиків намагався зрівняти рахунок, проте знову пропустив: рахунок на 74-ій хв. подвоїв Войтович Василь. Гра так і завершилась - 2:0 на користь стебничан.

Підтримав переможний настрій і юнацький склад ФК «Стебник», здолавши своїх однолітків з Борислава - 3:2.

Як повідомлялося раніше, 13-го серпня ФК «Кохавинка» декласував стебничан з рахунком 5:0.