новини твого міста

Губернатор Львівщини відвідав Стебник

- Влада 1731   0

9 жовтня місто калійників відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Михайлович Синютка. Зустріч з керманичем області відбулась у великому залі Народного дому. Окрім керівництва міста, послухати губернатора прийшли керівники установ, організацій, представники духовенства та звичайні стебничани.

Олег Михайлович у своєму виступі розповів про соціально-економічну та політичну ситуацію в державі загалом та в області зокрема. За його словами, Петро Порошенко та Арсеній Яценюк приділяють Львівщині особливу увагу. «Президент відвідав нашу область 6 разів, прем'єр-міністр – 2 рази. Вони усвідомлюють, що мешканці Львівщини були рушійною силою Революції Гідності,» – зазначив голова ЛОДА.

Очільник області після свого виступу надав можливість присутнім задати йому запитання. Так, депутат місцевої ради Ярослав Пецюх поцікавився у губернатора: «Пане Синютка, облдержадміністрація є розпорядником коштів. Яку суму коштів ОДА надала Стебнику, зокрема, на ремонт доріг у цьому році? Адже, як мені відомо, завдяки зусиллям одного з депутатів облради від Народного Руху вдалось "вигризти" лише 200 тис. грн.». Керівник області, уникнувши конкретної відповіді, зауважив, що загалом на ремонт доріг Львівщини скеровано більше 150 млн. грн.

Мешканець Стебника Петро Блідий теж поставив Олегу Михайловичу незручне запитання: «Пане Синютка, чому стебницькі навчальні заклади не фінансуються належним чином: батьки змушені купляти для школи вікна, щоб діти не замерзали у класах?». Губернатор дав доручення підлеглим взяти цю проблему "на олівець".

Місцевий священик о. Михайло Комарницький звернувся до Олега Синютки з проханням про сприяння у розвитку інфраструктури міста калійників. Пролунало з залу також прохання про розв'язання проблеми можливого перенесення до міста Котермака дільниць газової служби, електромережі, паспортного столу. Подейкують, що дрогобицьке керівництво газової служби та РЕМу з метою економії коштів, виношує плани про перенесення своїх стебницьких філій. Олег Михайлович пообіцяв втрутитись у цю ситуацію, а мер Стебника Василь Пецюх запевнив, що паспортний стіл працюватиме в місті й надалі.

Василь Федорович звернувся до губернатора з проханням про допомогу у відновленні роботи СГХП «Полімінерал», у минулому бюджетоутворююче підприємство, яке має для розвитку міста калійників стратегічне значення. Олег Михайлович поінформував очільника Стебника про розмову з цього приводу з власником заводу - Олегом Бахматюком і той зізнався у відсутності фінансових ресурсів на реанімацію «Полімінералу». За словами Олега Синютки, новий власник намагався залучити китайських інвесторів, однак ті відмовились. Проте, за інформацією, очільника Львівщини, пан Бахматюк продовжує шукати партнерів для відновлення діяльності підприємства.

Загалом, 45-ти річний голова ЛОДА справив позитивне враження: не ховався за спини підлеглих, уникаючи гострих запитань, намагався бути відвертим.

Насамкінець, звертаючись до стебничан, представник президента на Львівщині позитивно відгукнувся про мера Стебника Василя Пецюха: «Ваш міський голова – людина на своєму місці».

Віктор Грушевський, СВ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?