новини твого міста

Після Маріуполя Юрій Бєлов готовий до «бою» в стебницькій міськраді

- Суспільство 2284   0

Юрій Бєлов – кандидат у депутати до Стебницької міської ради по виборчому округу №15 (вул. Грушевського, 16 А, вул. Куліша, 9, вул. С. Стрільців, 11) народився в Стебнику у 1973 році. Спочатку навчався у школі №6, у старших класах перейшов до школи №18. Відслужив у війську в морській піхоті. Закінчив Івано-Франківський технікум фізичної культури та Львівський інститут фізичної культури. Із 1995 року – вчитель фізвиховання у Трускавецькій ЗСШ №1, працює за сумісництвом тренером у спорткомплексі «Спортовець». Разом із дружиною виховують 2 дітей. Учасник АТО на Донбасі. Півроку захищав Україну із зброєю в руках під Маріуполем.

Василь Бєлов з сім'єю в КарпатахВасиль Бєлов з сім'єю в Карпатах

Маємо створити дітям гарні умови аби вони постійно відчували нашу любов

– Якщо не помиляюсь, ви, пане Юрію, щойно повернулись із зони бойових дій на Донбасі. І відразу ж кидаєтесь в інший «бій» – депутатський. Раніше пробували здобувати депутатський мандат?

– Ні. Раніше над цим і не задумувався. Вважав, що це не моє: дуже люблю свій фах. Із задоволенням працюю із дітьми. Але війна на Донбасі змусила мене до переоцінки деяких цінностей. Так «дозрів» щодо балотування. Якщо люди виявлять мені довіру – сконцентруюсь у своїй депутатській діяльності на вирішенні проблем і труднощів, які мають стосунок до організації дозвілля та навчання дітей. Молодше покоління слід дуже серйозно й відповідально готувати до дорослого життя. Маємо створити дітям гарні умови, аби вони реалізовували свої здібності у різних напрямках. І постійно відчували, що ми їх любимо.

З побратимамиЗ побратимами

Повернувшись додому, дали слово жити без агресії

– Ви – учасник недавніх бойових дій під Маріуполем. Повернулися звідси зовсім недавно. Який головний висновок зробили для себе після отриманого там жорстокого безжального «досвіду»?

– За своєю військовою підготовкою, або ж, якщо хочете, за військовим фахом, який здобув, відслуживши строкову службу, я – морський піхотинець. Знаю, що це таке – приймати рішення в умовах, коли від твоїх дій залежить життя побратимів. На війні свої закони. У нашій роті, яка була розташована у секторі «М» під Маріуполем, відслужив півроку. Усі 150 бійців роти, в тому числі і я, повернувшись додому, дали собі слово: ніякої агресії у мирному житті. Я ненавиджу конфлікти й сварки, навіть суперечки мене гнітять. Якщо люди виявлять довіру – постараюсь донести це до депутатів. Не потрібно конфліктувати. Вистачить оцієї ненависті, яка часом проривається назовні під час виборчих баталій. Зроблю все, аби, об’єднавши зусилля, працювали на конструктив, краще, ніж це було дотепер, дбали про місто та наших дітей. У Стебнику має бути сучасний дитячий майданчик обладнаний за сьогоднішнім стандартом – найновішим спортивним обладнанням, різного роду тренажерами. Обіцяю – доб’юся цього.

На РіздвоНа Різдво

Випробування, яке Бог дав нам на сході, допомогло побачити все з іншого боку

– Люди покладають великі надії на учасників АТО, бо вважають, що саме ви, які, не, ховаючись за чужими спинами, дали відсіч російському агресору на сході, здатні навести лад і вдома, де найбільший ворог – корупція, продажність чиновників. Вам вірять, на вас моляться. А якщо надій не виправдаєте…

– Відповім на ваше запитання трішки з іншого боку – випробування, яке Бог дав нам на сході, допомогло побачити і себе, і країну з іншого боку – маю велику втіху від того, що моя Батьківщина – Україна. Наша нація – безстрашна. Ми, всі 150 бійців роти, яка стояла за Україну під Маріуполем, стали братами. Випробування на війні очистили нас. І я упевнений на сто відсотків, що оце очищення відбувається у загальнонаціональному масштабі. Наш народ – непереможний. Якщо серед теперішніх кандидатів до Стебницької міської ради є пристосуванці й хитруни, які намірені використовувати здобутий згодом депутатський статус для власної наживи, вони мають знати – ми, атовці, не дамо цього зробити. І доб’ємося свого без «кулака», виключно цивілізованими методами, не впадаючи в агресію.

На позиціїНа позиції

Були пропозиції балотуватись і від інших політичних сил, але я вірю в НРУ

– До ради балотуєтесь під прапором Народного РУХу України? Чому саме партія В’ячеслава Чорновола, а не якась інша політична сила?

– Скажу чесно: були пропозиції балотуватись і від інших політичних сил. Бренд атовця, учасника бойових дій на Донбасі, політично востребуваний. Люди нам вірять. Я ж обрав партію В’ячеслава Чорновола. Якби лідера НРУ не вбили вороги України – він давно став би нашим президентом. І тоді все б в Україні склалось по-іншому – без війни й корупції. Я вірю в Народний РУХ України, і закликаю людей підтримати нас. Ми виправдаємо вашу довіру, стебничани!

Записав Василь Софрон

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?