новини твого міста

Старосольський запропонував Крамару посаду заступника

- Влада ВІДЕО 2104   1

Переможець мерських перегонів Петро Старосольський у своєму зверненні до стебничан розповів, що запропонував посаду заступника міського голови учаснику місцевих виборів Руслану Крамару.

«Проаналізувавши результати виборів міського голови та депутатського корпусу Стебницької міської ради, я прийшов до такого висновку: щоб не довести до конфронтації та розбрату серед депутатського корпусу і враховуючи те, що Крамар Руслан Ярославович одержав на виборах до Стебницької міської ради третю частину виборців, я запропонував Крамару Руслану Ярославовичу посаду заступника міського голови» – повідомив п. Старосольський.

Петро Романович пояснив, що прийняв таке рішення з метою уникнення розбрату і непорозуміння в депутатському корпусі, яке призводить до гальмування розвитку міста та його занепаду.

«На жаль, на сьогоднішній час я відповіді не отримав» – зазначив переможець виборів.

Нагадаємо, за результатами голосування у Стебницьку міську раду пройшло 8 партій.

Стебницькі Вісті, відео – ТІТ

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Микола - 1 листопада 2015 15:09
Походу якби виграв крамар, заступником був би Побережний а крамар би виконував суто представницьку функцію як королева Англії, а всі питання би вирішував П.павло.
По суті: п.Петре, Вам треба зробити запит -звернення до п.Побережного, про призначення свого опричника(крамара) на вище згадану посаду, бо п.Крамар в цім каганаті нічого не вирішує.
пи.си. Крамар- це БРЕНД, який належить побережному! !!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?