новини твого міста

Після нічних гулянок у Стебнику – як на Бродвеї…

- Влада 2600   3

Як повідомив сьогодні, 23 листопада, на понеділковій оперативній нараді в дрогобицькій Ратуші очільник Стебницької міської ради Петро Старосольський, найбільшою бідою міста калійників станом на сьогоднішній день є неврегульоване питання щодо керівників структурних підрозділів, які обслуговують дільниці Стебника.

- На сьогоднішній день Стебник не має абонентського відділу електромережі, ліквідували відділення газової контори, тепер ще й міліції не буде, бо переформатовують у поліцію, – обурився мер Стебника. – Найближчим часом вирішуватиму питання з відділом юстиції щодо виділення нашому місту державного нотаріуса. Тож невдовзі стебничани матимуть можливість звернутись з питанням оформлення спадщини до державного нотаріуса у Стебнику (раз або двічі на тиждень). Планую зібрати в себе нараду з керівництвом електромережі та газової контори м. Дрогобича, аби вони посприяли вирішенню даного питання. З 16 грудня двічі в тиждень прийматиме стебничан працівник паспортного столу.

Дуже болючим для Стебника є питання правоохоронних органів. Якщо ліквідують зовсім (а його вже ліквідовують, бо йде реформа поліції) відділ Стебницької міліції, – що тоді робитимемо? Адже ні для кого не секрет, що у Стебнику надзвичайно гостро стоїть питання наркоманії, продажу алкоголю неповнолітнім у нічний час. Як не буде контролю з боку міліції, Стебник перетвориться на криміногенне місто. Я сам був свідком того, коли в нашому місті після нічних розгулів алко- та наркозалежної молоді, як на Бродвеї, усюди валялися шприци, голки, порожні пляшки з-під алкоголю.

Вікторія Лишик, Лайф Інфо

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (3)
Микола - 24 листопада 2015 16:13
Додайте ще укртелеком!!! щоб відключити стільниковий звязок -потрібно їхати до Дрогобича, виходить повна дискримінація Стебника, все -в дрогобич!?
пи.си. та дрогобич таке саме задрипане місто тілько з оперним театром:):):)
Христина. - 25 листопада 2015 21:50
Щодо шприців це точно. Ніде з дитиною погуляти всюди купа смітя, фляшок і шприців.
Андрій - 2 грудня 2015 22:32
Щодо наркоманії це жах а ще гірше що це Снід Гепатит С кримінал .Це така Децентралізація? Скоро Стебник взагалі перетворять на Село може і Посаду Мера скасують лікарню закриють...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =