новини твого міста

У Стебнику грабують продуктові магазини. І не тільки

- Кримінал 2838   2

Вночі, 3-го грудня, скоєно пограбування 4-ох магазинів, які розташовані на території КП "Ринок "Прикарпаття". Йдеться про кіоски "продуктової групи", з яких крадії поцупили продукти харчування та грошові кошти у сумі 400 грн.

Про це СВ повідомили на стебницькому підприємстві.

Вищевказані торгові заклади не здійснювали реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, викрадення яких, скоріш за все, було метою зловмисників. Оскільки злочинці проникли в приміщення, не маючи попередньої інформації про асортимент товарів, можна припустити, що "працювали" гастролери.

За фактом злочину місцевими правоохоронцями порушено кримінальну справу.

З неофіційних джерел стало відомо, що минулої ночі жертвою крадіїв також став місцевий підприємець Орест Кичужинець на прізвисько "Циган".

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Стебничанка - 3 грудня 2015 22:28
Чула що на цьому тижні на кубі рознесли кілька гаражів!
Стабничанин - 6 грудня 2015 11:52
Вище лікарні пограбуваи близько 10 гаражів, доблесна Поліція шукає вже майже місяць і у такому "мегаполісі" як Стебник не можуть знайти крадіїв- наркоманів. Все місто засіяне використаними шприцами із оголеними голками, між яких гуляються діти- Ми нічого небачимо, моя хата з краю, але це тільки до тих пір коли біда не стосується нас. Скільки таке буде тривати, хто зна......
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =