новини твого міста

Стебницька влада доукомплектувалась 1-им заступником

- Влада 1847   5

У середу, 2-го грудня, відбулось четверте пленарне засідання першої сесії Стебницької міської ради. Серед питань порядку денного, які вдалось розглянути, були:

  • Про затвердження Регламенту Стебницької міської ради VII cкликання;
  • Про затвердження структури виконавчих органів Стебницької міської ради;
  • Про затвердження на посаді першого заступника міського голови Корпана Романа Васильовича;
  • Бюджетні питання.

Проголосовано новий Регламент Стебницької міськради. Це нормативно-правовий акт, яким, окрім законів України, орган місцевого самоврядування повинен керуватися у своїй роботі. Його проект було попередньо розглянуто і подано на затвердження сесії профільною депутатською комісією з питань регламенту, мандатів, депутатської етики, дотримання законності та правопорядку.

На пленарному засіданні було затверджено нову структуру виконавчих органів Стебницької мерії. Згідно з нею, загальна чисельність працівників міськради збільшена на 2 одиниці - до 26-ти.

Перед міським головою, секретарем ради та депутатським корпусом виступив претендент на посаду першого заступника міського голови Роман Корпан. Після цього депутати мали змогу задати Роману Васильовичу запитання. Згодом очільник Стебника Петро Старосольський поставив на голосування кандидатуру Романа Корпана, закликавши депутатів за неї проголосувати. Пропозиція отримала підтримку: "за" - 16, "проти" - 0, "утримались" - 5 (для прийняття рішення необхідно не менше 14-ти голосів). Згідно з цим рішенням, Романа Васильовича також введено до складу виконавчого комітету, який таким чином, повністю укомплектовано.

Наостанок, розглянуто бюджетні питання. Так, прийнято рішення про встановлення надбавок місцевій владі за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи. Її розмір складає 50% посадового окладу конкретного держслужбовця з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років. Надбавка поширюється на 2015 рік. Окрім цього, проголосовано за преміювання керманичів Стебника у розмірі 100% їх посадових окладів. Період преміювання - 2015 рік. Також прийнято рішення про виплату заборгованості попередньому керівництву міста.

На завершення бюджетних питань підтримано виділення 43000 грн. на придбання комп'ютерної техніки для місцевої мерії.

Лайф Інфо

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (5)
оксана качурина - 4 грудня 2015 23:42
Скажуть будь ласка, а за що Ви себе преміюєте у цьому році? Які це досягнення Ви зробили? Чи може провели якусь особливо важливу роботу? За що?????
Лівий Сектор - 5 грудня 2015 11:33
Що то за надбавки місцевій владі за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи ????
Що то за преміювання керманичів Стебника ????
Ви не ох....їли , пане Старосольский ???
Преміюйте "керманичів" путівками в АТО !!!
.... і місцеву владу туди ж
крик - 6 грудня 2015 21:38
ото вмастили.....премії....компи....а для народу щооооо?
Стебничанка - 7 грудня 2015 22:50
Ви що тут всі подуріли? Яку зарплату отримуєте Ви, Лівий сектор , а Ваш чоловік , пані Оксано? А чи знаєте , яка офіційна зарплата мера міста? Як можна нести таку відповідальність , віддавати весь час і сили роботі і отримувати такий мізер? Та навіть простий вчитель отримує більше! Якби була нормальна зарплата , то хай би мріяли про премію , а так - хоч стимул буде працювати.
Микола - 10 грудня 2015 21:57
Тема виплат не розкрита, хто, скільки, кому, і вякому обсязі, конкретно які суми? відомо лиш про 43000тис. на якісь компи і все...
про Корпана: його за які заслуги просунули ??? вікна в садочку і котельня в лікарні- це не інвестиціїї, це недолуга бюджетна подачка, необхідність так би мовити, до інвестицій немає ніякого відношення.
про Небритого БПП-іста: я так зрозумів що пацик прийшов потролити в МР а не працювати, піаритись на тролингу не вийде люди все бачат і все розуміють. як казала п.Фреймут "Не дай боже з хлопа пана"
Тай узагалі: до деп корпусу затисалися багато зайвих людей яким там не місце .... я б усіх повідппускав в довічні відпустки разом з "панотцем"!!!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -