новини твого міста

Криміногенна ситуація в Стебнику – гірша 90-их

- Кримінал ФОТО 2095   5

Вночі, 27-го грудня, грабіжники вдерлися в один з місцевих продуктових магазинів. Мова йде про новозбудований торговий заклад, який розташований по вул. А. Мельника (між будинками 2 та 2а).

За неофіційною інформацією, зловмисники проникли в приміщення, попередньо розбивши вікно. Даних про заподіяну матеріальну шкоду (перелік та орієнтовну вартість ймовірно викрадених товарів чи коштів) немає.

Розбите вікно магазину по вул. Мельника

Як інформувалось раніше, протягом грудня (3-го, 20-го, 24-го), пограбовано ряд кіосків, які розташовані на території КП "Ринок "Прикарпаття". За цей період матеріальної шкоди також зазнали власники магазинів "Наталі", "Лоло", "5-а Авеню", "Ідея" та кафе-бару "У Валька".

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (5)
koljagorodu - 28 грудня 2015 21:48
Де міліція!!! Чи як завжди кришують!?
Микола - 30 грудня 2015 17:57
В миру, цей заклад називають "каламбур". колись там стояв критий кіоск і продавали пійло( мейд ін городи), можете собі уявити який контингент туди заходив.... після вжитого "фірмового сурогату" - постійна кліентура відходила в нірвану, кого на що пробивало, хтось досинав на місцевих лавках до -утра, хтось обсикав сусідні підїзди, а хтось шукав пріключенія на ранок... загалом картина була жалюгідна, котра як проклята повторювалась щодня.
Згодом, власник вирішив змінити амплуа, позбутись поганої слави закладу і провести ребрендінг так би мовити... на місці кіоску звели якусь помаранчеву хату, котра аж ніяк не вписуеться в архітектурний ансамбль нашої вул. А. Мельника (між будинками 2 та 2а). Пійлом правда як колись вже не торгують, бо не личить респектабельному закладу таке...
Хоч ребрендінг і провели але постійну клієнтуру не поміняли! помаранчевий колір таки манить джентильменів вдачі на колишне місце дислокації, котрі в пориві алкогольної -екстази розчаровані і зраджені - трощать все навкруги...
Антон - 6 січня 2016 20:24
Ситуація Жахлива всі люди Стебнечани з жахом думають а що дальше Наркоманія Алкоголізм Безробіття і Кримінал Кримінал Кримінал .Дякуючи бездіяльності правохоронних Органів у нас в місті без пістолета скоро страшно буде ходити...
Іван - 17 січня 2016 20:53
Менти як завжди кришують. То ж вигідно і грабіжникам в першу чергу. Вони знають всіх наркоманів в лице, хто чим дихає, де був, з ким був. Час від часу приходять по телефонному дзвінку в кабінет зуби посушити один одному. Нам не потрібна така міліція чи поліція. Нам не потрібно податки платити за міліцію, за медицину і за освіту. Все це має бути приватне. Не подобається приватна охорона - вибрали іншу. Охорона міста має мати зброю, машину швидкого реагування, сучасну техніку і за це варто заплатити, а не за божих одуванчиків. Скільки справ до суду доходить ? Совість де ? Шановні невіруючі в Бога, переступаючі заповідь "Не вкради". Включіть хоч іноді свій мозок. Чому ви не йдете красти до тих, хто на наркоті збагатився ? на крадіжках золота в свій час ? які зараз розкрутилися, їздять на крутих іномарках, а зараз мають свій ресторан, магазини ? В них крадіть. От в тебе сім'я, ти нормальний і маєш навіть свої принципи, не будеш розбивати вікно, а відкриєш відмичкою - крутий пацан, питань нема. Але в кого ти крадеш ? В того що паше за останні копійки купить собі добите корито ? Тобі жити зі спідом панти залишилось. Зроби мудру справу - не чіпай простих людей і буде тобі повага, навіть якщо ти "злодій". Бо зараз ти чмо останнє і більшість знає тебе в лице. Церкви будуються, їх щоразу стає більше, але від цього злодійства і наркоманства не менше. От в чому парадокс.
Джерело ГМО - 14 березня 2016 19:00
Той хто пише що менти кришують - дебіли. Єдине що менти кришують в даній ситуації - сам заклад. Тому що вже певно другий десяток років в ньому продають самопальне бухло. Якраз на кошти з його продажу власнік і збудував новий заклад. Пів міста знає, що менти мають з цього. Йдіть перевірте, попросіть "Гусаківську" і з під прилавка одразу ж вам витягнуть фляжку за 25 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?