Mobile |
новини твого міста

В Стебнику пройшов зимовий турнір з футболу

- Спорт ФОТО 903   0

6 грудня у місті калійників на центральному стадіоні стартував традиційний зимовий турнір з футболу. Цього року в турнірі приймали участь лише стебницькі футболісти (за винятком Станелі), тому він дещо втратив в яскравості. Але тим не менше був цікавим і безкомпромісних матчів не бракувало. Учасники турніру були розподілені на дві групи по чотири команди.

• "Мельника" - "Забівка" 2:1.

В матчі за третє місце команда "Солець 2" переграла "Забівку" з рахунком 5:1, а в фіналі команда "Мельника" була сильнішою за "Куліша" - 3:1.

"Турнір пройшов в цікавій боротьбі і переможцем стала команда вулиці А. Мельника. Вона показала тактично - технічно грамотну гру, велике бажання до перемоги. Команда завоювала перехідний кубок, диплом переможця і медалі за перемогу." - прокоментував результат змагань голова СК "Стебник" Йосип Бандура.